WORD de sayfa ayarı

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sayfanın birini yatay diğerlerini dikey yapmak istesem nasıl yapabilirim...

wordde sayfa yapısı ayarlarında uygulama yeri var,
orada bu noktadan ileriye diyerek yapabilirsin,
yani 1. sayfa dikey ise 2. sayfaya geçeceğin noktada bunu yaparsın sonra yine 3 e geçerken anı işlemle dikey yapabilirsin

Word 2007'de ayarlar o şekilde yapılmıyor ama, Sayfa Düzeni'nden Kesme ekleyerek bu işlemi yapabilirsiniz.

magic' Alıntı:
Word 2007'de ayarlar o şekilde yapılmıyor ama, Sayfa Düzeni'nden Kesme ekleyerek bu işlemi yapabilirsiniz.

Hocam bir yanlışınız var. Word 2007 de sayfa düzeninden sayfa yapısını olan kısma geldiğinizde sağ altta çıkan küçük bir ok var. Ona bastığınızda aynı 2003 te olduğu gibi yönlendirmelerin detaylarını görebilirsiniz. Yönlendirmeyi seçip bu noktadan ileriye yi seçin.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    64 KB · Görüntüleme: 1,656
sandozzz hocamın dediği doğru gecenlerde bana da lazım oldu, bu şekilde yapmıstım.

sandozzz' Alıntı:
Hocam bir yanlışınız var. Word 2007 de sayfa düzeninden sayfa yapısını olan kısma geldiğinizde sağ altta çıkan küçük bir ok var. Ona bastığınızda aynı 2003 te olduğu gibi yönlendirmelerin detaylarını görebilirsiniz. Yönlendirmeyi seçip bu noktadan ileriye yi seçin.

Teşekkür ederim hocam, o ayarı bilmiyordum, öğrenmiş oldum :wink:

Geri