Word de sayfaların yerini değiştirme???

Kodla Büyü

hira_nur

Site Gezgini
Arkadaşlar okulun stratejik planında sayfa sıralaması yanlış yapılmış. Benden bunları doğru sıralamamı istediler. Acaba kes-yapıştır yapmadan mesela 8. ile 15. sayfanın yerlerini değiştirebilir miyim? Bi bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
70-80 civarı sayfa var böyle.

bilgim yoktu wordü açtım googleda baktım ama bulamadım malesef hocam umarım bilen arkadaşlar vardırda işiniz görülür kolay gelsin

yok sanırım hocam bende geçen hafta stratejik planı yaparken baya araştırdım öyle bir özellik var mı diye umarım siz bulursunuzda biz de öğreniriz.kopyala yapıştırdan kafayı yemiştim tablolar arasında:S

sorunuzla iligli bilgim yok ama yeni bir plan hazırlayıp oralardan kes-yapıştır yaparak en kısa sürede bitirebilirsiniz.

İLGİNç powepointteki gibi slayt sürükleme felan olsa ne güzel olurdu...bende karıştırdım menüleri de...BİSEy bulamadım

Word'ü yazan arkadaşlara bir sormak lazım böyle bir özellik koymuşlar mı acaba programa :p

Word programında swap özelliği yok arkadaşlar, işte yabancı sitelerde verilen yanıtlar.
Select, Cut, Paste.

--
Suzanne S. Barnhill
Microsoft MVP (Word)
Words into Type
Fairhope, Alabama USA

See Doug's reply. Word doesn't let you work directly with pages (which page
layout programs do). Instead, you move the contents to the desired location.

--
Stefan Blom
Microsoft Word MVP

Well, if you have been using the built-in headings, you can switch to
Outline view, collapse headings and then move a heading and all of its
subordinate paragraphs. Beyond that, there's only cut and paste.

--
Stefan Blom
Microsoft Word MVP

Ahh ahh koca word de sürüm yenilerken şu özelliği de koysalar ya! Veya 2010 sürümünde var mı böyle bir özellik?

ne sayfa taşıma ne de sayfa silme özelliği yok word de.Olsa çok iyi olur aslında

aydansiii' Alıntı:
ne sayfa taşıma ne de sayfa silme özelliği yok word de.Olsa çok iyi olur aslında

Microsoft Word'te içeriği olan tek bir sayfayı silme

Belgenizde içeriği olan tek bir sayfa seçip silebilirsiniz.

* İmlecinizi silmek istediğiniz içeriği olan sayfada herhangi bir yere getirin.
* Giriş sekmesinin Düzenleme grubunda, Bul seçeneğinin yanındaki oku tıklatın.
* Git öğesini tıklatın.
* Sayfa numarasını girin kutusuna \page yazıp Git'i tıklatın.

Sayfanın içeriği seçilir.

Kapat seçeneğini tıklatıp DELETE tuşuna basın.

Word belgesinde sayfanın sonundaki sayfa sonunu silerek boş bir sayfayı silebilirsiniz. Ayrıca, aralarındaki sayfa sonunu silerek iki sayfayı birleştirebilirsiniz.

Normal görünümde (Görünüm menüsünde Normal'i tıklatın) olduğunuzdan emin olun. Paragraf imleri (¶) gibi yazdırılmayan karakterler görünmüyorsa, Standart araç çubuğundaki Göster/Gizle düğmesini tıklatın ve aşağıdakilerden birini yapın:
Sayfayı el ile silmek için sayfanın sonundaki sayfa sonunu seçin ve DELETE tuşuna basın.
Belgenin sonundaki boş sayfayı silmek için, sayfanın sonundaki sayfa sonunu veya paragraf işaretlerini (¶) seçin ve sonra DELETE tuşuna basın.
Belirli bir paragrafın öncesine yerleştirilen bir sayfa sonunu silmek için paragrafı tıklattıktan sonra Biçim menüsünde Paragraf'ı ve ardından Satır ve Sayfa Sonları sekmesini tıklatın, Önce sayfa sonu onay kutusundaki işareti kaldırın.

Geri