word dosyası bozuldu LÜTFEN ACİL YARDIM !...

Kodla Büyü

ondadokuz

Üye
slmlar,
arkadaşımdan .doc uzantılı bir Word dosyası aldım. kendi bilgisayarımdaki Word programı normalde .docx uzantılı kaydediyor.
bu .doc dosyasını kendi bigisayarımda açarken bir pencere çıktı ne yazdığını okumadan "tamam" a tıkladım. şımdi worddeki tüm yazılar "ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ" şekline döndü bunu nasıl düzeltebilirim.
lütfen acil bir çözüm bulmam lazım. dosyada ders planlarım vardı.yardım edenden Allah razı olsun şimdiden.

ondadokuz' Alıntı:
slmlar,
arkadaşımdan .doc uzantılı bir Word dosyası aldım. kendi bilgisayarımdaki Word programı normalde .docx uzantılı kaydediyor.
bu .doc dosyasını kendi bigisayarımda açarken bir pencere çıktı ne yazdığını okumadan "tamam" a tıkladım. şımdi worddeki tüm yazılar "ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ" şekline döndü bunu nasıl düzeltebilirim.
lütfen acil bir çözüm bulmam lazım. dosyada ders planlarım vardı.yardım edenden Allah razı olsun şimdiden.
hocam eger özel degilse ek yapıp gönderin bir ugrasalım bende 2013 kurulu belki onarma yapabilir

mutlu112' Alıntı:
ondadokuz' Alıntı:
slmlar,
hocam eger özel degilse ek yapıp gönderin bir ugrasalım bende 2013 kurulu belki onarma yapabilir

sağolun hocam
ekte ekledim.

Ekli dosyalar

• YILLIK PLANLAR.rar
    11.7 KB · Görüntüleme: 42
sayın hocam ugrastım ama olmadı aynı sizdeki gibi yyyyyyyyyyyyyyy oluşan bir görüntü aldım.
arkadasım bazı virüsler vardır orjinal dosyayı siliyor veya gizli yor yerine sahte dosyalar oluşturuyor. sizinde belgenin başına böyle bir durum gelmiş olmasın ?
çözümünü bende merak ediyorum

yok hocam virüs değil. flash belleği taktık bilgisayara .doc uzantılı Word belgesine çift tıkladım. Bir pencere açıldı.ne yazdığını okumadan tamam a tıkladım. hocam tüm belge değişti. ama yine de sağoldun hocam.işin garibi aynı klasörde bulunan diğer Word dosyalarıda açılmaz oldu.bir tanesi hariç.
nasıl geri alabilirim acaba yaw

Geri