word kesmeler yardım

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar. ekteki dosyada ilk sayfada şablonun başlığı olacak ve kesme ekledim. sonrasında diğer sayfalarda tek ve çift olarak devam ediyor. problem şu ki dosya kapaktan sonra 2. sayfadan başlarken belgeyi pdf ye dönüştürünce ilk sayfadan sonra boş bir sayfa oluşuyor. yardımlarınızı bekliyorum..

Ekli dosyalar

• pembe.rar
    188.2 KB · Görüntüleme: 29
acrobat pro işime yaradı hocam. ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler :+1:

hocam libre ofisi linux mint içinde kullanmıştım bana göre çok yetersiz geliştirilmesi lazım. open office için birşey siyemem..

Bence open office deneyin derim türkçe kitapları megep modülleri ike uyumlu olarak yazmaya çalıştım bedava olmasına eağmen çok başarılı benim gönlümde olan milli ofis programı yazılması için adım atmak. Sonuçta micosoft ürünlerini adam hayrına dapıtmıyor ;) okulda sınavları open office üzerinden uygulama yapıyorum çokta sıkıntı yaşamadım tek derdim dürüst nesil yetiştirmek :)

fenci42' Alıntı:
erkankoc' Alıntı:
Open ofis ya da libre ofis niçin denemiyorsunuz
Alışkanlık olmuş ofis programı denince microsoft akla geliyor. Fakat denemek isterim acaba pdf düzenleme yapabiliyor mu? Yazmış olduğum kitapları open office ile güvenlik şifreleme ayarlarını yaptıktan sonra yayınladım :)

Geri