Word'de çizgi.

Kodla Büyü

neverjealous

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Şu an örneğini ekleyemiyorum ancak, bir iki kere karşılaştığım bir durum var. Sayfaya yatay bir çizgi ekleniyor ve bu çizgi enter'la aşağıya iniyor yada fare ile aşağı yukarı çekebiliyorum. Silemiyorum yada başka bir işlem yapamıyorum. Bu çizgiyi nasıl silerim ? Saygılar.

o çizgi kesik çizgileri yan yana ekleyip son olarak enter'a basınca oluşur hocam..

Office 2010 için;
o çizginin bulunduğu satırın en başına gel ve fareyle satır seçer gibi seç ve "del" tuşuna bas..

Hocam dosyayı eklermisin. İçeriğini silsende olur bize sorunlu kısmı gönder.

:+1:
xorcistforyou' Alıntı:
o çizgi kesik çizgileri yan yana ekleyip son olarak enter'a basınca oluşur hocam..

Office 2010 için;
o çizginin bulunduğu satırın en başına gel ve fareyle satır seçer gibi seç ve "del" tuşuna bas..

Bu olayda kullanılan office versiyonuda onemli.. Bende eski verisyon yok hocam.. ondan deneyemiyorum.. 2010 için yazdığım gecerli..

Hocam olayı çözdüm..

O çizgi Kenarlık Çizgisi olarak adlandırılıyormuş.

1. O çizginin olduğu satırın sonuna tıkla.
2. Kenarlık simgesinin yanındaki ok'a tıkla ve "Kenarlık Yok" seç..
3. Çizgi gitti..

xorcistforyou' Alıntı:
Hocam olayı çözdüm..

O çizgi Kenarlık Çizgisi olarak adlandırılıyormuş.

1. O çizginin olduğu satırın sonuna tıkla.
3. Çizgi gitti..

Teşekkürler xorcistforyou Hocam ;)

Arkadaşlar,
Bu sorunu çözmek için epey uğraşmışsınız. Okurken derdime de çözüm olacağını sandım ama buradaki sorun başka imiş. Ben Karşılaştığım sorunun resmini ekliyorum. Çok sıkıntı çektim çözmek için ama çözemedim. Bu yüzden sizin yardımlarınıza başvurdum.
Word'de üstesinden gelemediğim bu soruna çareyi biliyorsanız yardım edin lütfen!

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    30.8 KB · Görüntüleme: 16,672
onu bu yontemle yok edıyorsun...

1. O çizginin olduğu satıra tıkla.
3. Çizgi gitti..

Geri