wordde üstbilgi altbilgi sorunu

Kodla Büyü

e_melek

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar idareden ban adüzenlemem için bir belge verdiler.sayfa numaralı üstbilgi altbilgiden verilmişve farklı bölümler oluşturulmuş. her bölümün başında sayfa numarası birden başlıyor. en son bölümde de sayfa numarasını sabit yazıyor.(5 sayfanın hepsinde 37) bu bölümleri nasıl yok edebilir baştan itibaren düzenli bir numara verebilirim teşekkürler.

Hocam belgeyi tam olarak anlamadım ama şöyle bişey yapsan; belgenin tamamını seçip yeni bir word dosyasına yapıştır, onada baştan sayfa no ver.

Sayfa numaraları üzerine çift tıklayın, açılan küçük pencerede "Sayfa numarası biçimlendir" düğmesine tıklayın, açılan pencerede alt kısımda "önceki bölümden devam et" seçeneği var. Bu kısımdan gerekli ayarlamaları yaparsanız olacak gibi görünüyor.

belgede üstbilgi altbilgi bölüm2,üstbilgi altbilgi bölüm3,üstbilgi altbilgi bölüm4 var.öncekiyele bağlantı kuru tıklıyorum ama değişmiyor.dördüncü bölümün köşesindede "öncekiyle aynı" yazıyor bütün sayfalara aynı numarayı veriyor.

belgeyi gönderiyorum. 21.sayfadan sonrası problemli

Ekli dosyalar

• strateji.rar
    254.1 KB · Görüntüleme: 35
hocam sayfa numaralarından kaynaklanan sorunların çözümü için anahat görünümünden düzenleme yapmanız gerekiyor. ben sayfa 37leri düzelttim ancak bölüm düzenlemeleri gerekiyor. bunuda anahat görünümünden yapabilirsiniz. daha sonra içindekiler kısmına gelip alanı güncelle deyin düzelip düzelmediğini böyle anlayabilirsiniz. iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• strateji.rar
    257.1 KB · Görüntüleme: 24
Geri