Wordde biçimlendirme sorunu

Kodla Büyü

mystreous

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ekteki dosyaya bir bakabilir misiniz?
Hiçbir şekilde biçimlendirme yapamıyorum. Bütün alanları kırmızı ve altı çizgili şekilde yazıyor.

Ekli dosyalar

• KUR KURS U BİTİRME BELGESİ.rar
    7.9 KB · Görüntüleme: 28
hocam altı çizili yazıyı seçip sağ tıklayıp eklenme işlemini kabul et dersen oluyor.
bende denemeyle buldum.

Ekli dosyalar

• Resim1.jpg
    Resim1.jpg
    30.4 KB · Görüntüleme: 899
eğer sorunu tam anladıysam oldu galiba bi bakın hocam.

Ekli dosyalar

• KUR KURS U BİTİRME BELGESİ.rar
    5.6 KB · Görüntüleme: 18
Teşekkürler arkadaşlar.
Ben de yazının tamamını kopyalayıp yeni bir word belgesine yapıştırarak çözmüştüm.
Problemim bunu düzgün hale getirmek değil. Bu nasıl ve niçin yapılıyor?
Acaba exceldeki gibi başka bir listedeki bilgileri falan mı alıyor? Var mıdır wordün böyle bir özelliği?

Office 2007 de Gözden geçir sekmesinde değişiklikleri izle seçeneği onaylı iken belge üzerinde biçimlendirme yapılaınca bunlar farklı şekillerde görünür. Sizin dosyanız sanırım 2003 belgesi sanırım değişiklikleri izle Araçlar menüsünde olabilir. Onu iptal etmeniz gerekir. Birde yaptığınız değişikliklerin onaylanması için inceleme araç çubuğunda değişiklikleri kabul et seçeneğini onaylamanız gerekir.

nilay yazar' Alıntı:
Office 2007 de Gözden geçir sekmesinde değişiklikleri izle seçeneği onaylı iken belge üzerinde biçimlendirme yapılaınca bunlar farklı şekillerde görünür. Sizin dosyanız sanırım 2003 belgesi sanırım değişiklikleri izle Araçlar menüsünde olabilir. Onu iptal etmeniz gerekir. Birde yaptığınız değişikliklerin onaylanması için inceleme araç çubuğunda değişiklikleri kabul et seçeneğini onaylamanız gerekir.
Evet değişiklikleri izle ile ilgili bir durummuş.
Ne işe yararki bu özellik?

Geri