Word'de her sayfaya farklı arka plan?

Kodla Büyü
Sorunum En Son Mesajlardan düşmüş. :x Hep bi başka başlıklarda gezinmeler, dolanmalar, bakınmalar...

İlgilenir misiniz lütfen... :twisted:

:mrgreen: Sen başlığı yanlış açmışsın. siyasi bi başlık yazacaktın en azından mesajına bakan sayısı artardı. bu arada senin soruna ben çözüm bulamadım.

sayfalar sekmesinde bulunan kesmelerden sayfa sonu kesmesi uyguladığında her sayfayı ayrı ayrı biçimlendirebilirsin.

serdemir' Alıntı:
:mrgreen: Sen başlığı yanlış açmışsın. siyasi bi başlık yazacaktın en azından mesajına bakan sayısı artardı. bu arada senin soruna ben çözüm bulamadım.
Doğru diyosun hocam. Yanlış teknik uygulamışım. Bi dahakine buna dikkat edicem. :)

tuncaygulnur' Alıntı:
sayfalar sekmesinde bulunan kesmelerden sayfa sonu kesmesi uyguladığında her sayfayı ayrı ayrı biçimlendirebilirsin.
Hocam sayfalar diye bir sekme göremiyorum. Sayfa sonu ekle dediğimde işe yaramıyor. Basit bi tane hazırlayıp paylaşır mısınız?

Ben şimdilik resimleri normal bi şekilde ekleyip üzerine metin kutularıyla idare ediyorum. Arka plan olayını çözersem işim çok daha kolay olacak.

Hocam ilk önce yazılacakları yaz daha sonra kağıt büyüklüğünde bir kare çiz ve rengini ayarla üzerine sağ tıkla ve metnin arkasına gönder e tıkla bu şekilde yapabilirsin yoksa Word 2007 de böyle bi seçenek yok....

Değil mi ki yaa. Bence de yok. Söylediğiniz gibi metni hazırladıktan sonra arka planı ekleyip en alta göndermek daha mantıklı.

Hocam, 2 tane farklı resimden fazlasını oluşturamadım sayfa arkaplanı olarak. Resmi ekleyip değiştirirken 3.sü işi bozuyor.

2007'de bunu düşünememişler demek. 2010 veya 2013'te deneyen var mı? Hayır akıllarına gelmemişse istekte bulunalım. Düşünüp de yapamamışlarsa yardımcı oluruz, o dert değil. 8)

Uğraşan arkadaşlara teşekkürler...

Geri