wordde numaralandırma sorunu

Kodla Büyü

albatros44

Seçkin Üye
Seçkin Üye
pdf den ekran görüntüsü alıp bunları worde attım, bunları en kolay şekilde nasıl numaralandırabilirim ?
Aslında bu işi en kısa yoldan nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum, her zaman lazım oluyor.

Örnek dosya aşağıda

Ekli dosyalar

• numara.rar
    67.4 KB · Görüntüleme: 33
hepsini tek seferde numaralandırmanın yolu yok mu acaba ? yada nasıl ekleyeyimki tek seferde numaralandırma yapabileyim ?

Sayın hocam, yön tuşlarıyla her resmin başına gelip, Enter tuşuna basın. Böylece her resim arasına bir paragraf oluşturmuş olursunuz. Ardından Ctrl + A tuşu ile tüm resimleri seçin ve Madde Numaralandırma düğmesine tıklayın. Numaralar belki doğru yerde olmayabilir, yön tuşlarıyla gelip, Enter tuşlayarak numaralandırmayı düzeltmeyi deneyebilirsiniz.
Eklediğiniz enter'ları Giriş sekmesindeki üzerinde Ters P harfine benzer simge bulunan düğmeye tıklayarak, görünmeyen karakterleri gösterebilirsiniz.

Teşekkürler arkadaşlar,
yakuphan hocam aradığım tam olark aradığım buydu teşekkürler :)
Birde paragraf işaretini istediğimiz yere taşımanın ve silmenin kısayolu nedir ?

albatros44' Alıntı:
Birde paragraf işaretini istediğimiz yere taşımanın ve silmenin kısayolu nedir ?
Tam olarak anlamadım ama, paragraf işaretini görüyorsanız, yanına tıklayıp, DELETE tuşu ile ya da backspace tuşu ile silebilirsiniz. Klavye imlecini o yere götürüp, Enter ile oluşturabilirsiniz.

Geri