Word'de Sayfa kenarlığı yazdırma sorunu... ACİL YARDIM...

Kodla Büyü

BaRaNaY

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar word'den çıktı alırken sayfaya eklediğim kenarlığın(çerçeve) sığmadığı hatası verdi yani alt kısmı yazdırmadı. Yani üst sağ sol kenarlık var alt kenarlık yazdırılımadı... Bu durumu nasıl düzeltebilirim acilen çıktı alıp yarın ilçe mem e teslim etmem lazım... word 2003 kullanıyorum...

ewet hp deskjet 2060 çok fonksiyonlu renkli yazıcı
aslında okuldaki fotokopi makinasından tam kenarlıkla alabilmiştim ama şimdi bu hp yazıcıdan bi türlü alamıyorum..

doğrudur hocam. benim eski mürekkep püskürtmeli de (610C) benzer problem olmuştu. alt kenarlık çıkmıyordu. lazer de problem olmuyor.

iyi de ne yapabiliriz çözmek için? bu yazıcıyı kullanmak zorundayım, acil çıkartmam gerek bu belgeyi:(

Kenar boşluklarını biraz artırırsanız sayfaya sığacaktır. :sleep:

kesin çözümü nedir bilmiyorum ama sayfa boyutu orantılı olarak küçültülüp denenebilir. üst kenara kenarlık koyması, alta koymaması ilginç. o zaman için ben de kesin bir çözüm bulamamıştım.

hocam yazdırmadan önce baskı önizlemeyi açın oradan kenar boşluklarını sayfa kenarlıkları çıkacak şekilde genişletin umarım çözülür

Hocam denedim olmadı... Ön izlemede de gözükmüyor.... Ama lazer yazıcıdan siyah beyaz kopya aldım hiç bir sorun yoktu...

Yazıcıyı kaldırdım ve sorun kalktı artık ön izlemede gözüküyor... Ama biz bu gün plan basmak için gittik yeni yazıcı aldık:((( Şimdi ne yapmalıyım yazıcı yı takınca sayfa kenarlığının alt kısmı çıkmıyor?

Sayfa kenarlığı ekranın sağ alt köşesindeki Şeçenekler butonuna basıp gelen peceredeki İlgili uzaklık açılır listesinedeki Metin seçeneğini seçin olacaktır.

Geri