Wordpress - Facebook Bağlantısı Acil Yardım

Kodla Büyü

bote_erz

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar siteyi yaptık yayınladık hatta facebook sayfasıyla bağlantısınıda ayarladım... Ben sitede yayınladıkça sayfada da otomatik yayınlanıyordu. Bugün farkettimki benim facebookta yönetici olarak gördüğüm hiç bir paylaşıyı kimse görmiyor ben yönetici olarak görürken...Ayarlara baktım herkese açık ve herhangi bir sıkıntı yok.
acil yardım lazım bu konuda...

Sizin eklentiniz hangisi?
Eğer Add Link to Facebook eklentisi ise böyle bir sıkıntı var

kullandığım eklenti NextScripts: Social Networks Auto-Poster sayfada paylaşıyor ama sadece facebook yöneticisi görüyor beğenenler göremiyor. sıkıntı yaratıyor.

genellikle para istiyor. Bende tam olarak çalışanını bulamadım.

bir türlü çözemedim valla hocam dediğin gibi birden falza özelliği kullanmak istersen para istiyor ve kullandırtmıyor bu eklentide. bu yayınlıyor sayfada ama yönetici dışında kimse görmüyor o nasıl oluyor o çok garip anlamadım gitti...

wordpress için Facebook eklentisi kurdum. (Geliştiricisi facebook).Daha tam çözebilmiş değilim.
Facebookta Paylaşımı herkesin görmesi için Sayfanda--> Gizlilik Ayarları ve Araçları--> "Paylaştıklarımı kimler görebilir?" kısmını herkese açmalısın.
Bağlantılarda ve widgetlerde problem yaşadığım için sildim.
Şuan jetpack eklentisi kurdum.
https://www.facebook.com/pages/fenbilimnet/271484179642710 adresinde herkese açık

Ekli dosyalar

• devoloper.jpg
    devoloper.jpg
    46.8 KB · Görüntüleme: 749
Geri