Wordpress hatası

Kodla Büyü

muharrem44

Aktif Üye
Arkadaşlar siteme eklenti (download manager) yüklemeye çalışıyorum. Aşağıdaki gibi bir hata alıyorum.
Fatal error: Cannot redeclare add_link() (previously declared in /......................../includes/bookmark.php:17) in /...................../includes/bookmark.php on line 18

Bilgisi olan var mı?

Evet eklentiyi wordpress.org 'dan indiriyorum. Diğer bazı eklentilerde de aynı sorun var.
Sorun include etmede sanırım

Hatada add_link fonksiyonunun iki kere tanımlanamayacağı yazıyor. Sanırım benzer bir eklenti ya da bileşen kullanıyorsunuz. İkisi de fonksiyon tanımlarken aynı fonksiyon ismini kullandığından bu hatayı alıyorsunuz.
Eklentilerinizi kontrol edin. Ya da eklentide yanlışlıkla iki kere tanımlama yapılmış olabilir, kodları inceleyip, (hatada belirtilen bookmank.php örneğin) böyle bir hata varsa düzeltmelisiniz.

Teşekkürler hocam bende bu şekilde düşünmüştüm. Onun için diğer eklentileri etkisizleştirip, tekrar tekrar denedim ama nafile.

Arkadaşlar normalde yönetim bölümüne wp-admin den ulaşılıyordu. Ben bu bölümü başka bir isim ile değiştirdim. Bununla ilgili bir sıkıntı olabilir mi? Çünkü localhosta aynı hatayı almıyorum

Hatadaki includes/bookmark.php adlı dosya admin içerisinde mi yoksa eklenti içerisinde mi?

Geri