Wordpress sitem çok yavaş açılıyor

Kodla Büyü

ulu2000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir okul projesi için wp ile yapılmış basit bir blog sitesi hazırladım. İlk açılış çok yavaş oluyor. Nasıl hızlandırabilirim?

Ucretli Ssl almak siteyi hızlandırır mı?
Ücretsiz hazır tema kullandım, bunun hıza etkisi olur mu?

Ücretsiz neve temasını kullandım. Tanıtımında hızlı diyor. Evet kullanmadığım eklentileri sileyim.

Natro nun wordpress başlangıç paketini aldık. Sadece 20-30 yazı paylaşacağımız için yeterli gelir diye düşünüyorum.
Optimasyon için ne yapmam gerekir?

Ücretsiz neve temasını kullandım. Tanıtımında hızlı diyor. Evet kullanmadığım eklentileri sileyim.

Natro nun wordpress başlangıç paketini aldık. Sadece 20-30 yazı paylaşacağımız için yeterli gelir diye düşünüyorum.
Optimasyon için ne yapmam gerekir?
Bu hafta natronun başlangıç paketini alan 2 müşterimden aynı sorunu duydum.

Hocam natro firması ile iletişime geçip durumu bildirin. Firmalar bazen güncelleme yapabiliyorlar veya siteniz çok fazla hit almış olabilir, aşırı trafik tüketimi yapmış olabilir, seçtiğiniz paketin trafik limitlerini doldurmuş olabilirsiniz. Sitenizde virüs olabilir veya Natro firmasından kaynaklı sebeplerden dolayı yavaş açılıyor olabilir hocam. Firmalar PHP ve Mysql 'in bazı özelliklerini açıp kapatabiliyorlar. Yapılan bu güncellemeler sizin sitenizin açılışını yavaşlatıyor olabilir. Bundan dolayı bence önce natro firması ile iletişime geçin hocam.

Geri