WV DOLF OTOMATİK ŞANZIMAN SORUNU

Kodla Büyü

evrensel38

Site Gezgini
Arkadaşlar 2004 model triptonic golf 5'im var. Araç 3 viteste silkeleme yapıyor. Ustalara gösterdim biri selonoid valf dedi, başka bir usta tork konvantörden dedi. Kafam karışık çünkü bu sorunum daha yeni ustaların hepsi yeni olmuş dedi. Kullanımdan mı diye sorduğumda ustalar hayır parça ömrü bu kadar dedi. Ne yapmalıyım kafam karıştı. 15 Tatilde kayseridede gösterecem bakalım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi. Kayseride otomatik şanzımandan en iyi anlayam kim var TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

yeni sanayi seker kisminda torunoglu diye hatirliyorum sadece otomarik sanzumana bakiyorlar oraya bir goster hocam

Sayın hocam geçmiş olsun. Kayseride kendi gittiğim ustam deniz oto 352 331 23 03
Torunoğluna giderseniz genelde eski araçlara baktığını görürsünüz. Deniz otoya gittiğiniz araçları görünce ne demek istediğimi anlarsınız. Yeni sanayi 5. cad. 50. sokak. DSİ den girince en alt caddeden (tren yolunun dibinden) sola dönüp devam edin. solda görürsünüz tabelasını.

Hocam Aynı arabadan yeni aldım bende de silkeleme oluyor ama çok değil ustalar sıkıntı yok dedi ama ben yinede kuşkuluyum zaten sıkıntı selenoid valflerde oluyormuş genelde eğer siz bi sonuç alırsanız kayseriye yakınım buraya yazarmısınız bende yaza doğru baktırırım. Arabam 80000 de daha ama yinede korkuyor insan heralde pahalı bi sorun, inş sizinkinde çok bi şey çıkmaz.

evrensel38' Alıntı:
Arkadaşlar 2004 model triptonic golf 5'im var. Araç 3 viteste silkeleme yapıyor. Ustalara gösterdim biri selonoid valf dedi, başka bir usta tork konvantörden dedi. Kafam karışık çünkü bu sorunum daha yeni ustaların hepsi yeni olmuş dedi. Kullanımdan mı diye sorduğumda ustalar hayır parça ömrü bu kadar dedi. Ne yapmalıyım kafam karıştı. 15 Tatilde kayseridede gösterecem bakalım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi. Kayseride otomatik şanzımandan en iyi anlayam kim var TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

Aracınız tork konvertörlü olmaması lazım Walksvagen 2004 de konvertörlü araçaların üretimini yapmadı diyebiliyorum. Silkeleme hayra alamet değil bendede mk4 4 ileri otomatik olanından vardı. Silkelemenin nedenleri çok farklıdır doğru ustayı bulup doğru müdahele yaptırmanız gerekli. Yazdığınız mesaj dada belirtmişsiniz selonoid valflerinin onarımı veya değişimi pahalaıya mal oluyor zaten yaptırsanız da yine aynı sorunu çıkartır. Ben yaptırmadan sattım. O silkelemenin ne olduğunu çok iyi bilirim. Walksvagen in otomatik araçlarından bu tarz kronik sorunlarından dolayı nefret ediyorum.

Geri