Wv Polo 1.2 TDI sizce nasıl bir araba?

Kodla Büyü

hyenali

Aktif Üye
Yeni Polo 1.2 TDI dizel araba sizce nasıl baz modeli 36.800tl den başlıyor full modeli 40.500tl
Fiat'ın 1.3 dizeli var ama 1.2 ilk defa duydum performansı nasıldır acaba. 1.2lt benzinlilerden iyi midir? bir de yakıt yönünden merak ediyorum.
Bilgisi olanlar bilgilendirebilirler mi?

13 cdti opel corsa ecoflex kullanıyorum gayet memnunum listeye ekleyebilirsin modeli beğenirsen.

polo 1.6 tdi bakıyordum bende şuan iyiki bu arabayı almışım diyorum fiyatı 39.000 civarı olsa gerek...

bende inceledim 1.2tdi polo trendline ve bluemotion ları yakıt ve vergi avantajı acısından cok iyi ama comfortline donanımlara göre iç malzeme kalitesi düsük sert plastik bide radyosu eski tip(pek önemli olmayabilir)opel corsa 1.3dizele de bak derim

Aynı soruların cevabını bende arıyorum 1.2 trendline 29,000 lira civarında acaba nasıldır bu 1,2 motorlar? Fiesta, polo, i20 üçgeninde dönüp duruyorum ama sanırım polo en avantajlısı..

Fabrika verisi ş.dışı 3 LT ş.içi 4.1 LT

4 litrelik su ile 100 km yürüdüğümü düşününce valla aklım ermiyo ya :eek: bu motor teknolojisine.

hyenali' Alıntı:
Yeni Polo 1.2 TDI dizel araba sizce nasıl baz modeli 36.800tl den başlıyor full modeli 40.500tl
Fiat'ın 1.3 dizeli var ama 1.2 ilk defa duydum performansı nasıldır acaba. 1.2lt benzinlilerden iyi midir? bir de yakıt yönünden merak ediyorum.
Bilgisi olanlar bilgilendirebilirler mi?

36.800 TL ye bomboş bir araç. Bir tek dış tasarımı güzel..

Alacaksanız 1.6 tdi alın. Neden derseniz, ikisi arasında iç mağzeme kalite farkı var en azından.

Peki 40.500 Tl ye Polo alınır mı? kesinlikle alınmaz :)

performansı yeterli gelir çünkü 0-100: 13.9 sn son hız:170 km/s sahip 1.2tdi rakipleri fiesta-207-208-c3 te bulunan 1.4 dizel motorlardan hem beygir,hem.tork, hem hızlanma hemde son hız konusunda üstün. corsanında 75 lik olan 1.3 cdti ndan üstün yine kısacası b sınıfı ve yakın fiyat aralığında bulunan rakiplerinden teknik anlamda üstün. ama donanım olarak eksik işin gerçeği bu ben yaklaşık 1.5 yıldır 2011 1.4 comf. kullanıyorum donanım eksikliği dışında memnunum en azından aynı yaş ve hemen hemen aynı şartlarda kullanılmış yukardaki saydığım rakiplerinin tamamından az tıkırtı var içinde hatta yok :+1: ama eğer durumunuz varsa 1.6 tdi comf. almanızı öneririm yada corsanın 95lik olanını hatta yeni clioyada bi göz atabilirsiniz (1.5 90lığına) basınca iyi giderler :roll:

Geri