www.sabunvemum.com

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bu web sitesinde istenen şey sadelik ve şıklıktı. Sabun ve mum kalıplarıyla ilgili bir web sitesi. Henüz son haline gelmedik. Tavsiyeleriniz varsa okumaktan memnun olurum.

http://www.sabunvemum.com

Hocam fazla sade olmuş... Blog sitesi'mi alışveriş sitesi mi karar veremedim. Bişeyler eksik ama nedir inanın kavrayamadım...

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam fazla sade olmuş... Blog sitesi'mi alışveriş sitesi mi karar veremedim. Bişeyler eksik ama nedir inanın kavrayamadım...

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam. Sanırım görsel öğeler eklenmeli. Flash tarzı birkaç ekleme yapacağım. Alışveriş sitesi değil. Daha çok "bakın bunlar da var" demek için kullanılacak blog tarzı bir site..

Wordpress kullanmışssın hocam.. Wp gayet iyi bir sistemdir.. ama tema olmamış gibi.. Kullandığınız tema daha çok kişisel bir blog sayfası teması gibi .. Siteniz için kurumsal Wp temaları oldukça fazla var internette.. Slider ile birlikte kullanabileceğiniz wordpress temaları gayet işinize yarayacaktır.. Siteyi blog havasından çıkarmanız daha iyi olacaktır..

yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar. yazdıklarınız zihnimde başka çağrışımlar yapıyor. sağolun..

Geri