Xerox Phaser 3020 Wi-Fi Mono Lazer Yazıcı

Kodla Büyü
İnternetten araştırıp ablama önermiştim, yaklaşık 6 aydır kullaniyor çok memnun... Toneri de 50 60 TL civarında... İçinde demo toner geliyor onu bitirdi şuan muadil tonerle kullaniyor... Wifi si var ancak kendi programıyla kuramadım noko print uygulamasıyla kurabildim... Nisan aylarında 580 TL idi vatanda...

Bende Nisan ayında aldım. Çok memnunum. Bir adet yedek muadil toner de aldım. Daha bitmedi demo toner. NokoPrint uygulaması ile WiFi kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

ben de dün bir tane aldım. toneri ucuz. cipli ama cipini kirmasaniz dahi cipli muadil toner alarak yolunuza devam edebilirsiniz. cipli ve cipsiz toner arasında 10-15 lira fark var zaten. kırmak isterseniz 50 liraya kiriyorlar. tek tonerle tasarruf modunda 1000 civarı çıktı alabilirsiniz. tabi toner tam dolu olmalı. dakikada 20 sayfa Baskı veriyor. nokoprint uygulamasi ile (Google'a nokoprint full APK yazarak indirin, marketten inen reklamlı oluyor) telefondan wifi çıktı alabilirsiniz. ki gayet hızlı çıktı aliyorum nokoprint ile. bilgisayardan wifi ile çıktı almak isterseniz kurulum esnasında wifi kurulum seçeneğini seçmeniz yeterli. kablo derdinden kurtarıyor. küçük güzel görünümlü ömürlük bir yazıcıya benziyor. gayet güzel çalışıyor. toneri ucuz. yani ev için ideal. piyasadaki en ucuz lazer yazıcı aynı zamanda. pantum'u saymazsak. ki pantumun tonerleri 300 liradan başlıyor.

Geri