Xoops Bedava Okul Sitesi V2 İndirin!

Kodla Büyü
biz de bu temayı kullanıyoruz. ömer hocamız saolsun çok yardımcı oldu. hala da bir sıkıntı olduğu zaman yardım etmekte. host alanını da centost.com dan aldık gayet uyumlu çalışıyor.

Omer Hocam Elini Saglik ben bedavaokulsitem projesini aldimmm biraz daha gelistirdim koy sitesi ve dernek sitesi yaptimm cok guzel bir calisma elinize saglik

Ben de bu temayı kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Bir sıkıntı olduğunda da Ömer hocamız sabırla müdahale ediyor. tavsiye ederim.

Şuna tema demesek daha doğru olacak :)
Tema sadece görünümü ifade eder.
Bu ise komple bir sistemdir. Yönetici girer siteye haber ekler personel ekler çıkarır ve daha bir çok şeyi site üzerinden herhangi bir programa ihtiyaç duymadan yapar.

denemesi bedava hatta kendiside bedava :) http://demo.bedavaokulsitesi.com kullanıcı adı ve şifre sitede yazılı girin deneyin

ömer hocam öncelikle ellerine sağlık siteyi yükledik ve güzel çalışıyor. fakat bazı yerlerde aşağıda gösterdiğim hata mesajını veriyor. Örnek yeni bir kayan yazı eklemek istediğimde.. çözüm yolu nedir ?

You don't have permission to access /modules/marquee/admin/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

siteye haber eklemek ya da bilgi girişi yapmak istediğimde sürekli olarak modüle erişiminiz yok gibisinden aşağıda verdiğim hata çıkıyor ve hiçbir düzenleme yapamıyorum. kayan yazı ile ilgilide çıkmıştı onu kurcalayarak çözdüm ama heryerde çıkınca yüklemede ya da başka bir yerde eksiklik mi yaptım acaba diye düşünmeye başladım. bir çözüm yolu var mı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

You don't have permission to access /modules/marquee/admin/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

Arkadaşlar kusura bakmayın burayı takip etmeyi unutmuşum. Pek soran eden çıkmıyor diye :)
yibo68 hocam you dont have permission to access diye başlayan bir hata oraya erişim izni olmadığına dair bir hatadır. Dolayısıyla sunucunuzda dosya okuma-yazma izinlerinin nasıl olduğunu kontrol etmenizi tavsiye ederim. Muhtemelen dosyaların yazma izinleriyle ilgili bir problem var.

not found gibi bir uyarıo geliyorsa buda eksik dosya yüklemeyle alakalı bir durumdur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir biraz geç oldu ama.

yibo68' Alıntı:
siteye haber eklemek ya da bilgi girişi yapmak istediğimde sürekli olarak modüle erişiminiz yok gibisinden aşağıda verdiğim hata çıkıyor ve hiçbir düzenleme yapamıyorum. kayan yazı ile ilgilide çıkmıştı onu kurcalayarak çözdüm ama heryerde çıkınca yüklemede ya da başka bir yerde eksiklik mi yaptım acaba diye düşünmeye başladım. bir çözüm yolu var mı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

Geri