Yönetici hesabını sildim.

Kodla Büyü

nihilist_deniz

Site Gezgini
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var
İşletim sistemi win7 ultimate...

Arkadaşlar az önce bir dosyayı silemedim bu yüzden netten bir araştırayım dedim.
Yeni kullanıcı oluşturun diyordu ve yönetici yapın diyordu silersin yaptım olmadı. bu sefer de asıl yönetici olan kullanıcı hesabını sildim bu seferde butün herseyim gitti...
Nasıl eski kullanıcı hesabını getirebilirim?

Sistem geri yüklemsi yaptım olmadı.

Türkiye58' Alıntı:
hocam dosyaları sakla işaretlediyseniz problem olmaz.

Hocam öncelikle özür yazmayı unutmuşumda sakla dedim saklarken elektirikler kesildi ve yeniden başlattım. Dosyayı açtım içnde hiçbirsey yüklememiş... içi bomboştu

Hocam sizin başınıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmez:) Önce hesabı siliyorsunuz. Silerken de elektrik gidiyor. Böyle şanssızlık olmaz:)

recovery my files yada Object Restore for Active Directory programlarını kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ama geri yükle problemi çözmesi lazımdı buda ilginç.

alpozturk2002' Alıntı:
Hocam sizin başınıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmez:) Önce hesabı siliyorsunuz. Silerken de elektrik gidiyor. Böyle şanssızlık olmaz:)

Aynen vallahi bütün mesele harici harddiste bir klasör silemedim ondan dolayı başıma geldi... Olmadı format çekeceğim

nihilist_deniz' Alıntı:
alpozturk2002' Alıntı:

Aynen vallahi bütün mesele harici harddiste bir klasör silemedim ondan dolayı başıma geldi... Olmadı format çekeceğim
Harici HDD ile kullanıcının bir ilgisi olur mu anlayamadım. Bilgisayarınn HDD si olsa tamam derim. Ben Win7 kullanmadım henüz. O yüzden yanlış bir şey söylemiş olmayayım.

alpozturk2002' Alıntı:
nihilist_deniz' Alıntı:
alpozturk2002' Alıntı:

Harici HDD ile kullanıcının bir ilgisi olur mu anlayamadım. Bilgisayarınn HDD si olsa tamam derim. Ben Win7 kullanmadım henüz. O yüzden yanlış bir şey söylemiş olmayayım.

Hocam harici hardiski kurcalarken bir klasörü silemedim inat ettim olmadı. Aşağıdaki resimde görünen klasörlerden dolayı

Uploaded with ImageShack.us
Sonra netten araştırdım yönetici hesabını değiştir dedi olmayınca yönetici hesabından kaynaklanabilir dedim asıl yöneticiyi sildim

başıma bunlar geldi... bakalım artık

Silmeye çalıştığınız klasör geri dönüşüm kutusu ile ilgili bir klasör. Belki başka bir bilgisayara takıp silebilirdiniz belki. Ancak sistem klasörü olduğu için bilemem. Neyse olan olmuş. Geçmiş olsun.

Geri kurtarma proğramını deneyecem baktım olmadı format atacağım gece gece.
En çok oyun dosyaları ve indirdiğim ooyunlar gidecek ona yanıyorum. Özelliklede assassin's creed brotherhood o kadar ilerlemiştim. Tşkler ilginiz için

Sorunu hallettim sonunda arkdaşlar... :alkis:

Belki aynı durumu yaşayan olur diye nasıl olduğunu açıklayayım....
Format atmak için dvdyi taktım ordan bilgisayarınızı onarına girdim ordan sistem geri yüklemesi yaptım ve düzeldi...
Herkese tşkler ve saygılar

Geri