Yıl Sonu Etkinlikleri Videosu

Kodla Büyü

Kurt34

Üye
Yıl boyunca yapılan etkinliklerin görsellerini video şeklinde yapmak istiyorum. Canva da baktım uğraştırır gibi, capcut da şablonlar var yalnız 15 fotoğraf eklenebiliyor bu şablonlara. Hızlı biçimde görseller geçecek şekilde böyle bir videoyu nerde hazırlayabilirim? Teşekkürler

Yıl boyunca yapılan etkinliklerin görsellerini video şeklinde yapmak istiyorum. Canva da baktım uğraştırır gibi, capcut da şablonlar var yalnız 15 fotoğraf eklenebiliyor bu şablonlara. Hızlı biçimde görseller geçecek şekilde böyle bir videoyu nerde hazırlayabilirim? Teşekkürler
Hocam, canva'da pratik şekilde hazırlanıyor aslında. (Intro video şablonları vb.) Ya da elinizde movie maker varsa o da olabilir.

Movavi tarzı bir program güncel olarak iş görür. Movie maker eski pcler varsa kullanılabilir. Program kurmayayım derseniz 123apps sitesindeki video düzenleyici de iş görür. Yoklukta gideri var diyelim.

Resimleri dediğiniz programlara atınca istediğiniz oluyor zaten hocam. Canva da Capcut da aynı işlevi görüyor ve oldukça basit. Teknik bilgiye sahip olmaksızın çok rahat bi şekilde yapabilirsiniz.

ProShow Producer on numara bir program istediğiniz kadar resim atın video da olur müzik ekleyin sonrası next next :) sonuç ise mükemmel hocam kesinlikle deneyin

cracksiz proshow producers var mı hocam, ***** falan derken virüs yiyoruz.

hocam bizim okulda her sene bir yıl boyunca yapılanlar sunumu yapılır. ben powerpoint kullanıyorum tavsiye ederim. video programlarından daha kolay geliyor ayarlama yapmak bana

Geri