Yıl sonu gecesi davetiyemiz

Kodla Büyü

aysehos

Aktif Üye
Arkadaşlar şöyle bi belgelerimi düzenlemek için harici hdd me bakarken geçen yılki yıl sonu gecesi için hazırlamş olduğum davetiyeyi fark ettim zamanında çok faydasını gördük bu sitenin.Şimdi sizlerle paylaşayım istedim.Okul müdürümü çok sevdiğim için epey bi emek harcayıp yapmıştım bu davetiyeyi ve matbaada renkli basımı için ikna etmiştim idarecilerimi:)Yalnız psd lerini bulamadım sanırım okuldaki bilgisayarda yarın okula gidince buraya yüklerim Şimdilik jpg lerini yüklüyorum

Ekli dosyalar

• 2010 yıl sonu davetiyemiz.rar
    2 MB · Görüntüleme: 885
güzel olmuş hocam ayrıca okulunuzun davetiyede bulunan özelliklere sahip olması çok güzel

Arkadaşlar psd sini indirmek isteyenler için link bu: http://hotfile.com/dl/80039313/0e621d7/2010-MEZUNYET_DAVETYES.rar.html
Yorumlarınız içn teşekkür ediyorum Güle güle kullanın...

Hocam sizin site engellenmiş bizde :idea:
www.muratkoseio.k12.tr bu değilmi okul adresi?
Evet hocam siitemiz meb tarafından engelli bir süredir.Evde bağlanabiliyorum ama okulda filtrelenmiş.Ne yapabilirim bilemiyorm Bir kaç yere mail attım ama sıkıntı devam ediyor:( Çözüm önerisi olan var mı lütfen yardımcı olabilir misiniz

bu da benim geçen yılki davetiyem:

Ekli dosyalar

• davetiye.JPG
    davetiye.JPG
    64 KB · Görüntüleme: 2,730
Değerli arkadaşım, çalışman çok güzel olmuş ve bizi mest etti . İndirdik ama malesef sadece jpg. Acaba elinizde psd si var mı? İlginize teşekkürler, iyi çalışmalar.

Geri