Yağ değişiminde plakayı sokmek

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar arabayı bir Toyota tamircisine verdim yağını yağ filtresini hava ve polen filtresini degistirttim. Araba ordayken ben para çekmeye gttim 15 dk sonra döndüğümde ordaki çırak benim aracın arka plakasini yerine takıyordu.size komik gelebilir ama bu adamlar plakayı niye soktu ki. Ne gerek vardı. Zaten huylandim 15 dakikada bakımı bitirmisler.acaba yağı tamamen bosaltmadilar mi filtrelerin hepsi değişti mi o plaka niye sokuldu aklimda deli sorular

kendi plakalığını takmıştır. Tamirci adı tel falan yazar. Kıllanmaya gerek yok.

Sorsaydın hocam madem. Plaka işi ne iş deseydin? Mantıklı bi gerekçesi varsa sorun yok. Belki sallanıyodur sıkıştırmıştır. Bi arkadaşın dediği gibi kendi reklam çerçevesini takmışta olabilir. Kopyalama yapmak istedi desem onun için olaka sökmeye gerek yok. Yani açıkçası ben kötü niyetli bi olay bulamadım. Yani zaten plakayı sökmeye çalışmaktan marazlı bi iş çıkmaz benim aklıma gelmedi.

plakalığı değiştirmek benim aklıma gelmemişti sağolun yalnız 15 dakika hava yağ polen filtrelerini ve motor yağını değiştirdi adam bu normal süre ise bir sıkıntı yok gibi

bombacı mülayim' Alıntı:
plakalığı değiştirmek benim aklıma gelmemişti sağolun yalnız 15 dakika hava yağ polen filtrelerini ve motor yağını değiştirdi adam bu normal süre ise bir sıkıntı yok gibi
15-20 dakikada bunlar halledilebilir Hocam. Plakada da çok sorun edilecek bir olduğunu zannetmiyorum. Şöyle sağına soluna bakarken plakada oynama falan varsa onun vidalarını sıkmıştır.

benim olduğum şehirde arabanı hangi tamirhaneye götürsen kendi plakalığını takıyor ilk iş. ilk gördüğümde anlam verememiştim bir de çatur çutur eskisini kırıyorlar, tampona birşey yapıyorlar sanıp koşa koşa yanına gitmiştim :mrgreen:

habibocak' Alıntı:
bombacı mülayim' Alıntı:
15-20 dakikada bunlar halledilebilir Hocam. Plakada da çok sorun edilecek bir olduğunu zannetmiyorum. Şöyle sağına soluna bakarken plakada oynama falan varsa onun vidalarını sıkmıştır.

Sağol hocam otomobilim japon olduğu için hiç arıza yapmıyor bende hiç tamir görmediği cahil kalıyorum. Şeytan kulağına kurşun .tık tık tık :)
süre normalse sıkıntı yok. Şimdi tek sıkıntı kaliteli yağ mı koydu eski motor yağını tamamen boşalttı mı filtreleri kalite mi kullandı :)

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
benim olduğum şehirde arabanı hangi tamirhaneye götürsen kendi plakalığını takıyor ilk iş. ilk gördüğümde anlam verememiştim bir de çatur çutur eskisini kırıyorlar, tampona birşey yapıyorlar sanıp koşa koşa yanına gitmiştim :mrgreen:

acil plakalık lazım olsa bir tane rica etsen vermezler parasız :mrgreen:

Geri