Yakın tarihte Aksaray Hizmetiçi'ne giden var mı?

Kodla Büyü

mutlucan

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar ;
Aksaray Hizmetiçi'nde 14/11/2016 -18/11/2016 tarihleri arasında Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu çıktı.
ben 2009 da orada eğitim aldım sanırım küçük bir bilgisayar lab.ı vardı. şu anki durum nedir. yeni lab. var mı? bu kurs için bilgisayar getirmeli miyiz ?
bilgisi, fikri olan var mı)

bendede onaylandı gözüküyor hocam ama O/O/O/O/İ şeklinde gözüküyor kabul edilip edilmediğimi kestiremedim :)

kursiyer sayısı fazlaysa lab yetmiyor hocam siz bilgisayarınızı getirin bence kendi bilgisayarınızı kullanmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

pardus eğitimi alan var mı peki bilgi verebilcek daha önce giden biri var mı acaba :D :D

dün itibariyle bana da mesaj geldi eğitim onaylanmış. :roll: eğitim merkezi acaba nasıl bir yer?

2 sene önce Eğitmen eğitimi için gitmiştim. 1 tane laboratuvarı vardı o da küçüktü. PC getirmeyenleri laboratuvara alıyorlar. Taşınabilir bilgisayarınız varsa yanınızda götürmenizi tavsiye ederim. Eğitim merkezi binası oldukça eski. Çok fazla beklentiniz olmasın ama çok da kötü değil.

Evet bana da çıktı daha önceden gidenler tecrübelerini aktarırlarsa seviniriz...

Hocam Eylülün son haftasında Aksaray'daydım. 2 adet laboratuvarı var,bizim bulunduğumuz lab. ince uzun hava almayan basık bir yerdi. Diğer lab da pek iyi değilmiş galiba. Bilgisayarlar çok kötü değil. Ben kendi bilgisayarımı götürmüştüm,sizde götürürseniz bence uygundur.

Teşekkür ederim "meyaz" hocam benim merak ettiklerim odada kaç kişi kalıyor, gün içinde binadan ayrılıp gezebiliyor muyuz, pazar akşamı mı orda olsak yatıya olur mu? teşekkürler şimdiden.

Hocam; odalar 2 veya 3 kişilik. Bana 3 kişilik oda düşmüştü. Hocam kurs bittikten sonra gezmeye çıkabilirsiniz bunda bir mahsur yok lakin Aksarayda gezecek yer yok. Kurs süresi boyunca Kapadokya'ya geziye götürdüler bizi muhtemelen sizi de götürürler. Hocam pazar günü gitmenizde mahsur yok ,zaten genel olarak kursiyerler pazardan gidiyorlar.
İyi çalışmalar...

ben de pardus kursunu orada almıştım.2 kişilik odada tek başıma kalmıştım :mrgreen: lablar küçük kuytu yerleri var :++: pardus için oradaki bilgisayarları kullanırsınız...beni en çok etkileyen yemekleri oldu.

Geri