Yalova Eğitimde Fatih Projesi Pardus 16-20 eylül

Kodla Büyü

storm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar pazartesi günkü kursa gidecekler varmı. önceden gitmişlerden deneyimlerini paylaşacak olan varmı?
1. ulaşım: yalova merkeze uzakmış galiba, dolmuşlar nereden kalkıyor ve akşam saatlerinde varmı.
2. pazar gününden orada kalabiliyormuyuz. otel, yolluk vs. nasıl oluyor.
3. pardus kursu ne kadar yararlı?

bunları arayıp esenköy hie soracaktım ama telefona kimse bakmıyor maalesef. siteside zaten sorunlu.

herkese iyi çalışmalar.

Bugün sabah geldim yalovadan eğitimden.
1. Dolmuş akşam geç saatlere kadar var. ben 21:30 da binmişrim sanıırm ondan sonra birtane daha var diyorlardı. Fiyatı 9 Tl Uzaklık bi yarım saatden fazla sürüyor. yol imişli çıkışlı virajlı biraz uzuyor.Ben lüks yalova seyahatle gitmiştim sanırım rıhtım denen yerde indim ve hemen yanından kalkıyodu ama lüks yalovayı tavsiye etmiyorum. diğerleri otogara gidiyor sanırım ordanda kalkıyomuş dolmuş.
2.pazar gününden orada kalabilirsin onlar herşeyini hesaplayıp son gün paranın kalanını düşüyorlar. yemek kartı alıyorsunuz. sanahları 6 tl öğlen akşam 8 tl günlük , 22 tl art 3 tl çay parası (sabaktan 23:15 e kadar her binada sınırsız çay, kahve, bitki çayları var) kesiyorlar. yemek kartı alırken cuma öğlen istemeye bilirsiniz. 8 tl daha az kesilir.
3.yeni yapılan ihalede sanırım yeni tahtalar sadece pardusla gelebilirmiş. ondada bir arayüzle pardusu pek görmeden açılacak şekilde düşünülmüş ama ihale sonucu kesinleşmemişti.

istanbul üzeri gidecek olanlar
istanbul-eminönü iskelesi- esenköy

Hafta İçi Sefer Saatleri
08:40
18:00
C.tesi Sefer Saatleri
18:00
Pazar Sefer Saatleri
20:45

Geri