yandex.com çok güzel bir servise imza atmış durumdadır

Kodla Büyü

calimerra

Aktif Üye
Dosyaları saklayabileceğiniz yeni ve ücretsiz servisimiz Yandex.Disk artık hizmetinizde. Disk'e aktaracağınız her dosyaya, İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişebileceksiniz. Ayrıca, istediğiniz dosyaları yayınlayabilir, bağlantılarıysa arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Disk'i kullanmaya başlamak için https://mail.yandex.com.tr/neo2/#disk/welcome bağlantısına tıklayın ya da Mail servisinin üst menüsünden "Dosyalar" bölümüne girin.

walla gerçekten çok gerekli bir servis böylelikle pc HDD bölümündede oldukca boş alan sağlanabilir ben çok memnunum sizde isterseniz deneyin

güzel bir servis. açıklamalarda bir yerde okudum videonuz sığmadıysa yandex diskte her zaman yer var diyor. sınır koymuyor demekki. yoksa lafın gelişi mi?

anasayfayı yandex yapan virüsten haberiniz varmı, değişmeyide pasif yapıyor

Normalde 4 gb. 11 gb alanı kullanabilmek için bilgisayarına yandex.disk'i kurunca 3 gb daha alıyorsun, sonra o programla dosya yükleyince 2 gb daha. Arkadaşına davetiye gönderince 2gb daha alıyorsun 11 gb ediyor. Yine de iyi bir alan :)

Gerçekten güzel hemen kurdum, gayet kullanışlı. Daha önceden de böyle girişimler olmuştu, bir serverde depolanıyordu, gerçi hala var ama. Bu tutar gibi. Program üzerinden bağlantı orjinal olmuş...

valla ben artık hiçbir mail hizmet sağlayıcısına güvenmiyorum google bana 13 yaşından küçüksünüz bize para gönder, kimlik gönder dedi sonra hesabımı külliyen silmiş gitti bizim belgeler bilgiler

şunu merak ettim buraya attığım dosyaları kopyalayarak attım yandex.disk e, harddiskte yer kaplayacak mı peki ekstradan?

Harika bir şey hocam. Teşekkürler. Flash disk taşımaya gerek kalmayacak gibi. ama okuldan programlara erişirken internetten indiriyo gibi mi olacak??? :?: :?: :?

bt^' Alıntı:
şunu merak ettim buraya attığım dosyaları kopyalayarak attım yandex.disk e, harddiskte yer kaplayacak mı peki ekstradan?
evet diskinizdeki bir klasörü internetteki alanla senkronize ederek çalışıyor sistem. Sanal sürücü oluşturmuyor.

akrep026' Alıntı:
Harika bir şey hocam. Teşekkürler. Flash disk taşımaya gerek kalmayacak gibi. ama okuldan programlara erişirken internetten indiriyo gibi mi olacak???
Tabii ki internetten indirir gibi olacak :) İnternetten indirerek senkronize ediyor sistem. Başka nasıl olabilirdi ki :)

egunay' Alıntı:
mobile' Alıntı:
mobile' Alıntı:
anasayfayı yandex yapan virüsten haberiniz varmı, değişmeyide pasif yapıyor
niye kimse bi açıklama yapmıyor. bumudur yandex
Programı kurarken size soruyor anasayfayı yandex yapayımmı diye, seçimi kaldırırsan bişey olmaz.
hiç de öyle dediğin gibi değil birisi yanlışlıkla kurduysa internet seçeneklerinden anasayfa değişide pasif yapıyor değiştiremiyorsun

Peki arkadaşlar bu servis güvenli mi? Mesela önemli bilgilerin olduğu dosyaları atsak sıkıntı çıkar mı? Bizim müdür yardımcısı kullanıyor. İçinde bizim tc vb bilgilerin olduğu dosyalar da var. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

arkadaşlar kurulumu 1 defa mı yapıyoruz yoksa kullanacağımız her bilgisayara kurulum yapmamızmı gerekecek.

güzel servismiş bizim için lazım olan dosyaları buraya atıp meb bağlantısından dolayı indiremediğimiz ama lazım olacakları burdan indirebiliriz böylece.

sadece susarak' Alıntı:
arkadaşlar kurulumu 1 defa mı yapıyoruz yoksa kullanacağımız her bilgisayara kurulum yapmamızmı gerekecek.
Her bilgisayara yüklemeye gerek yok. Arayüz üzerinden de dosyaları sisteme yükleyebiliyorsun.

valla bu süpermiş ya hiç interneti açmadan harddiskteki yandisk klasörüne at dosyayı kendisi yüklüyor. paylaşıma açıp link te verebiliyoruz. meb bunu yasaklamazsa baya bir iş yapar. bbnetin yükü de baya hafifler... :D

Malesef şu anda mail adresi alamıyorum. Kaydol a bastığımda hiçbir işlem yapmıyor...

artık tüp paylaşımlarımızı buradan yapabiliriz dosya boyut sınırı 2GB, birde video upload özelliği ekleseler işte bittiii :)

Bişey sorcam. Buraya dosya kopyalaması yapabiliyoruz ancak klasörle birlikte kopyalama yapamıyor muyuz?

bt^' Alıntı:
Senkronize işlemi bittikten sonra harddiskten silebilirsiniz sıkıntı yok.

Geri