Yandex Disk sorunu

Kodla Büyü

piadora

Aktif Üye
Bir bilgisayara yandex disk uygulamayı kurunca o bilgisayarda şifre sormadan diskim hemen açılıyor. Biz aynı bilgisayarda iki öğretmen çalışıyoruz. Diğer arkadaşın diskini uygulama üzerinden açmak istiyoruz, programı kaldırıp tekrar kursak ta(program files dan da sildik) yine benimkisi açılıyor. Arkadaşınkine girmeye çalışırken kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra senkronizasyon yapılamadı diyor. Kullanan veya bilgisi olan var mı?

kullanıyorum ama okulda da evde de sadece kendim kullandığımdan dediğiniz gibi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. çözümü bulunca buraya da yazarsanız bilgilenmiş oluruz

İşiniz bittikten sonra sağ tık-ayarlar-hesap kısmından Diskten Çıkış Yap yapmanız gerekmekte. Yoksa otomatik bağlanıyor her seferinde. Birde yandex klasörü her hesap için farklı veriniz.

Tamam buldum çözümü yeni hesap için farklı bir klasör yolu göstermediğimden oluyormuş.Yeni bir klasör açtım onu gösterdim yeni hesapla giriş yaparken ve oldu.

Benim de yandex diskte paylaştığım dosyadan verdiği linkler çalışmıyor.Neden olabilir

Geri