Yandex Mail Spam sorunu

Kodla Büyü

Hasanhoca

Aktif Üye
İlginçtir, bazı öğrencilerim benim mail adresimi doğru yazmalarına karşın spam mail hatası veriyor ve mail göndermiyor, sizdede böyle bir durum oldumu arkadaşlar? Yandex mail.

13. aralık aynı hata bende de veriyor. hotmailden açıyorum doğrulama istiyor. telefon nomu 3'den sonra kabul etmiyor. Gmailde aynı şekilde doğrulama istiyor. yandexden açtım bugünde açılınca sevindk ama ilk malimizi gönderirken spam hatası veriyor. merak ediyorum bu nasıl düzenleniyor? Sıkıldım artık bu mevzudan halada halledemedim.

Biz de de aynı sıkıntı var. Ağız tadıyla bi ders işleyemedik 2 haftadır. Tam dedik yandex te sınırlama yok herkese alabiliyo. Bu hafta çocuklar birbirine e-posta gönderemiyor. Hemen hepsinde "bu e-posta gönderilemez spam olduğu belirlendi" hatası veriyor.
Neden kaynaklanır bu sıkıntı bilen varmı acep?

hocam burda bi hocamız söylemişti yandexten açın diye. bende öyle yaptım hiç bir sorun çıkmadı.Şöyle yandexten 2 adet mail adresi açtım. sonra bunları biribirlerine mail gönderdim. sonra 2 tane atıp diğer doğrulama yaptıklarıma gönderdim. bu şekilde 13 bilgisayr için kazimpc1, kazimpc2 şeklinde mail açtım.şuan kullanıyoruz hiç bir sorunda yok.

Hocam aynı sorun bende de var. Bazen sınıftaki 4-5 öğrencide bu sorunu yaşıyorum. Kimseye e-mail gönderemiyorlar. Bu soruna çözüm bulabilen var mı?

Ekli dosyalar

• yandex (1280 x 960).jpg
    yandex (1280 x 960).jpg
    342.5 KB · Görüntüleme: 1,123
Geri