Yapay zeka uygulamaları dersi ortak paylaşım

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar merhaba. geçen yıl ilk kez seçilen yapay zeka uygulamaları dersi için kaynak ,içerik bulurken çok zorlanmıştım. bu sene iyi kötü biraz içerik oluşturdum sayılır. önerim şu bu derse giren arkadaşlar olarak bu başlık altında neler yapıyoruz, hangi sitelerden kaynaklardan ,videolardan faydalanıyoruz yazarsak ortak bir arşivimiz olur düşüncesindeyim. ilk olarak ben başlayım devamı gelirse ne mutlu...
sıfır bir yayınlarının yapay zeka uygulamaları kitabını hem satın alıp hem de zkitap olarak kendi sitesinden kullanıyorum.
bilişimnotları.net sayfasının ders içeriğinden faydalanıyorum
özgürseremet hocamın sayfasındaki ders içeriğinden faydalanıyorum.
bebarbilim youtube kanalından faydalanıyorum.

hocam bizde de bu sene seçilmiş bu ders. Bizde kaynak olarak pek bişey bulamadık.Eğer buradan paylaşım yapabilirsek çok iyi olur
sıfır bir yayınlarının yapay zeka uygulamaları kitabını hem satın alıp hem de zkitap olarak kendi sitesinden kullanıyorum demişsiniz. bizim ders kitabı ile uyumlumu?
Caner erden hocanın youtube kanalını takip ediyorum şimdilik. Meb in ders kitabı ile uyumlu hiç bişey bulamadım

hocam bizde de bu sene seçilmiş bu ders. Bizde kaynak olarak pek bişey bulamadık.Eğer buradan paylaşım yapabilirsek çok iyi olur
sıfır bir yayınlarının yapay zeka uygulamaları kitabını hem satın alıp hem de zkitap olarak kendi sitesinden kullanıyorum demişsiniz. bizim ders kitabı ile uyumlumu?
Caner erden hocanın youtube kanalını takip ediyorum şimdilik. Meb in ders kitabı ile uyumlu hiç bişey bulamadım
Hocam Sıfırbir yayınlarından çıkan kitabın yazarlarından biriyim. Ders müfredatına uyumlu olacak şekilde yazdık kitabı.

sıfır bir yayınlarının yapay zeka uygulamaları kitabını hem satın alıp hem de zkitap olarak kendi sitesinden kullanıyorum.

meslek lisesindeki seçmeli yapay zeka dersi ile uyumlu değil hocam. Keşke bizim ders ile de uyumlu olsa. Kitap seviye olarak öğrencilerimizin çok üzerinde. İdaremiz de dersi müfredata uygun olarak işlememiz konusunda ısrarcı

Arkadaşlar bu dersde ben canva gösteriyorum şu an 😄 Canvadan tasarım yapıyoruz.
Ayrıca sıfırbir yayınların kitabı ile devam ediyoruz arada teorik derslerle yapay zekayı tanıyoruz.

canvada mesela neler yapıyorsunuz hocam. uygulamalı konularda geçen yıl bende bir miktar kullanmıştım ama

Geri