yaptırdığım ve yaptıracağım birkaç uygulama

Kodla Büyü
hocam ben bu sene vb anlatmayı düşünmüyorum çocuklar tml kodlamayı anlamıyor sadece bikaç tane ilgi duyan öğrencim var onlarla ders işliyorum neredeyse, vb anlatırsam hiç işin içinden çıkacaklarını sanmıyorum

ama kodlar hoş ve seviyeye uygun hocam, anlatsam işime yararmış :D

benim öğrenciler de html den bile sıkıldılar,dinlemiyorlar, yapmak istemiyorlar. vb ye hiç başlamıyacağım o yüzden.

Elinize sağlık güzel uygulamalar...

Birde giriş için iki form alınıp birinde tanımlı bir şifre oluyor if yapısıyla girilen şifreyi-kullanıcı adını karşılaştırıp diğer formu gösteriyoruz, hoşlarına gidiyor.

öğrenciler oyun oynamak hariç neyi istiyorki zaten:) o yüzden ben anlatıyorum almak isteyen anlar anlamak istemeyene ben ne yapayım herkes matematiği anlıyor ve seviyor mu? teşekkürler

ya bu vb önemli . pas geçmeyin sakın . başta biraz tam kavrayamadılar ama şuan bazıları cidden güzel anlıyor . ortalama olarak fena sayılmazlar. zaten yaptıklarımıza bakın paintte resim gibi bi form yapılıyor 3 satır da kod yazılıyor aşırı basit.
tek ümidim şu belki içlerinden 1 tanesi iyi bir programcı olur veya bundan para kazanır . ne bileyim bi şekilde tetiklemek lazım. kitap çorba yapmış resmen en iyisi bol bol örnek yapmak. belki 4-5 hafta daha işleriz sonra fotoşok yaparız .DD

Geri