Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yaralanmalı Trafik Kazası

Konu, 'Sosyal Kültürel Eğlence Spor ve Otomobil Forumu' kısmında egeli_09 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. egeli_09

egeli_09 Aktif Üye

Bir tanıdığımın başına gelen yaralanmalı trafik kazası için aracı şirketler tazminat için sürekli arıyor.Bu konuda bir tecrübesi olan var mı aramızda? Karşı taraf tamamen kusurlu.

parrs ve Kobe bunu beğendi.
  2. Kobe

Kobe Aktif Üye

Bilen biri aydınlatırsa iyi olur gerçekten,manevi tazminatla mı ilgili aceba

3. Hesx

Hesx Site Gezgini

bildiğim kadarıyla karşı tarafın sigortasından para almak için yapıyorlar. Sizden de alacakları paraya göre paranın belli bir bölümünü istiyorlar.

4. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Sigortadan tanzim edilen bedel yüksek oluyor sizin adınıza işlem yürütüp sizden muhtemelen %20 oranında komisyon alacaklar.

5. ThatBeatsAll

ThatBeatsAll Seçkin Üye Seçkin Üye

Mağduriyetiniz yoksa bulaşmayın hocam. Gerçi arayan keneler böyle bir algı da oluşturabiliyor. Arkadaşın başına geldi. Karşı taraf bu keneler yüzünden dava açınca arkadaş kredi çekmek zorunda kaldı her gün de beddua ediyor.

6. serkan42

serkan42 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

bulaşmayın kendiniz halledebilirsiniz

7. egeli_09

egeli_09 Aktif Üye

Hocam bunlar karşı tarafın sigortasından anlaşma yoluyla alacaklarını söylüyorlar. Kimisi çaktırmadan para çekme yetkisi istiyor. Para çekme yetkisi vermeyeceğiz. Paranın tümü bize yatacak %20 gibi bir rakam istiyorlar. Nasıl bir sıkıntı olabilir merak ediyorum.

8. Enterprise

Enterprise Süper Üye Süper Üye

Yaralanmalı değil ama 2 ay önce zincirleme kazaya karıştım bana kamyon çarptı ben de önce dönüp kamyona sonra karşı yönden gelen araca çarptım benim çarptığım araç benim sigortamdan değer kaybı davası açıp 20bin aldı beni etkileyen bir durum olmadı(diyeceksiniz ki yaralanan sen çarpılan sen suç sana mı kaldı o da sağolsun biraz polis arkadaşların marifeti oldu, kamyon sağını görmezmiş önünü görmezmiş yıl olmuş 2022 ama kamyonlar solu hariç hiçbir yerini görmüyor, evrağı yok belgesi yok polisi kenara çekip abi idare et diyor polis arkadaş ta tamam abi diyor, bana da dönüp zaten sigortan kaskın ödeyecek senden birşey çıkmayacak niye dert ediyorsun diyor al sana çözüm:)

9. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

Hocam para cekme yetkisi vermeyin.
    Kimisi sozlesme.bile yapabiliyor.
    Bu aslinda bazi kisiler.icin buyuk bir ekmek.kapisi sirket bunlar dedikleri varya bunlar onlar.size herhangi birsey dokunmuyor.magdur saniz ve yaralanma oranini iyi arastirip sorgulayip bu ise oyle girin.ha yaralanma oranina gore yuklu miktarda para alirmisiniz alirsiniz

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal