Yardım: Kalabalık sınıfların fotolarını paylaşabilir misiniz

Kodla Büyü

esenordelarthe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çoğumuzun BT sınıfı yok, çok eski ya da kalabalık öğrenci mevcutları sebebiyle yetersiz. Umarım en kısa zamanda bol bol kaynak aktarılır ve çoğumuzun eksikleri tamamlanmaya başlar.

Paylaşabilecek olan arkadaşlarımızdan öğrencilerimizle dopdolu BT sınıflarının fotoğraflarını rica ediyorum. Daha önceki yıllara ait fotoğraflar var ama özellikle yeni fotoğraflar paylaşsak? Sizin sınıfınız nasıl görünüyor?

Yazmamak için çok direndim ama, ne yapacaksınız bizim sınıfların görüntüsünü? Neden paylaşayımki bunu sizinle. sizin de deiğiniz gibi kalabalık işte. 2 şer 3 er oturuyolar. Resmi ne yapacaksınız. Yetkililer bilmiyolarda ispat diye onlara mı göstereceksiniz. Siz çekin sınıfınızın fotosunu çoğu yer böyle deyin.

arkadaşlar paylaşımın zararı nedir belki arkadaşlar bunu rapor haline getirecekler birilerine sunacaklar. neden bu kadar tepki verdiniz. benim labım 2 şer kişi ortalama çok kalabalık sayılmaz bence normal

Arkadaşlar Burcu Hocamız bir foto istemiş bir yerlerde bir şeyler anlatabilmek adına ama sizin tepkiniz "ne yapacaksınız" olmuş... Biraz düşününce neden istendiğini zaten tahmin ediyorsunuz, ne olur yani her şeyi eleştirmek yerine yardımcı olsak...

Yazmamak için çok direndim ama, ne yapacaksınız bizim sınıfların görüntüsünü? Neden paylaşayımki bunu sizinle. sizin de deiğiniz gibi kalabalık işte. 2 şer 3 er oturuyolar. Resmi ne yapacaksınız. Yetkililer bilmiyolarda ispat diye onlara mı göstereceksiniz. Siz çekin sınıfınızın fotosunu çoğu yer böyle deyin.

Her yerin böyle olduğunu anlatabilmek için tek foto mu daha etkili olur 100 farklı BT sınıfı resmi mi ?
Ayrıca yetkililer 1000 lerce BT öğretmeninin norm fazlası olduğunu da biliyorlardı ama birşeyler yapabilmek için illa ki baskı yapmak gerektiğini hepimiz görmedik mi ?

öğrenciler zaten mutlu olur bir yerde kendi fotolarını görseler. sizde kendinizin fotosunu çekmezsiniz çekinceniz varsa hocam oda anlaşılır ama bişiler yapmak isteyen kişler varki bunu yaptıklarıyla gösterdiler zaten hemen o kitleyi eleştirmeyelim

hocam o kadar ince düşünüpte bundan dolayı endişelenen biri olduğunu düşünmüyorum. yazdığın yorumlardan ötürü. kimse size bir garanti vermiyor veremezde bende diyorumki bu arkadaşlarımızın yaptıklarıdır en büyük garantileri ha buna da güvenmezseniz zaten kimse zorunlu değil koymazsınız foto olur biter destek olacakları kaçırmayalım yeterki.

hocam foto göndeririz problem değil ama öğrencilerin fotosunu okul sitesinde bile izinsiz yayınlamanız yasal olarak suç.. o yüzden biraz hassas bir konu..

Ne yapacaksınız diye sormak hata mı? ben yorum yaptım ve sizin yazdıklarınızdan da doğru yorum yaptığımı anladım. Madem öyle açık açık yazılsaydı bu bir. Ben konuyu açan arkadaşın kim olduğunu bilmiyorum bilmek zorunda da değilim bu iki. Üçüncüsüde neden diye soranları eleştiren arkadaşlar bi zahmet paylaşıversinler fotoğrafları bize cevap yazacaklarına. Hafta sonu diye geçiştirmeyin. Pazartesi görelim bi zahmet...

Geri