Yarın biyopsim var:(

Kodla Büyü

jazemin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Bütün sömestr boyunca muayenedir ultrasondur mr'dır doktor doktor gezdim. Yaklaşık 10 yıldır takipte olan fibrokistlerim var, daha önce cerrahi bir operasyonla bi tanesini almışlardı,iyi huylu çıkmıştı. Son kontrollerimde biraz sıkıntılı görünen bir kistim var.Yarın biyopsiye gideceğim. Oğluma eşime iyi görünmeye çalışıyorum ama bayağı tedirginim.Paylaşmak istedim, sağlıkla ilgili sorunlarımız olunca birbirimize çok güzel destek olabiliyoruz... Çıkacak sonuca göre sevincimi veya üzüntümü paylaşırım...Umarım sevincimi paylaşırım.. Bayan arkadaşlar meme muayenelerini ihmal etmeyin olur mu, ben bayağı tecrübe kazandım artık.

Allah korktugunuzdan muhafaza buyursun Insaallah... Hayirli haberler almaniz ve ailenizle hayirli ve saglikli güzel bir ömür gecirmeniz dilegiyle!...

Geçmiş olsun, kontrol altında tutmuşsunuz bu çok önemli, inşallah sonuçlar da iyi çıkacaktır.

Gecmiş olsun öğretmenim...En kısa zamanda sağlıgınıza kavuşmanız dilegiyle....

Allah sizi eşinize ve oğlunuza bağışlasın.. Umarım güzel çıkar sonuç..

hocam cok geçmiş olsun..Allah yardımcınız olsun..acil şifalar versin... İnşallah kötü bir şey çıkmaz.. hakkınızda hayırlısı olsun..moralinizi bozmayın.

Geçmiş olsun hocam. Annemde de aynı durum vardı. Hala kontrolleri devam ediyor fakat durumu eskisinden iyi. Yorucu tedavileri atlattı çok şükür. Siz de inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

Çok çok geçmiş olsun hocam bende de var o meretlerden hamilelikten beri de baktıramadım hiç :( Allah sizi yavrunuza ve eşinize bağışlasın inşallah...

Geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin inşallah. Bu tür işlerde moral çok önemli hocam. Moralinizi bozmayın inşallah Allah'ın izni ile herşey yoluna girer. Tekrardan geçmiş olsun...

Geri