Yarın biyopsim var:(

Kodla Büyü
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İşlem yapıldı sonuç bekliyorum. Güzel dilekleriniz ve dualarınız çok mutlu etti beni, tekrar teşekkürler

Es'elü'llâhe'l-azîm. Rabbe'l-arşi'l-azîm en yeşfiyeke."

(Arş-ı Azimin Rabbi olan Allahü Azîmüşşan'dan sana şifalar ihsan etmesini dilerim.)

Umarım korkularınız boşa çıkar.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Güzel haber aldım arkadaşlar. Tümör iyi huyluymuş. Kompleks fibroadenom dedi doktor.Takip etmeye devam edilecek tabi. Ama nasıl rahatladım anlatamam. Hepinize dualarınız ve güzel dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

jazemin' Alıntı:
Güzel haber aldım arkadaşlar. Tümör iyi huyluymuş. Kompleks fibroadenom dedi doktor.Takip etmeye devam edilecek tabi. Ama nasıl rahatladım anlatamam. Hepinize dualarınız ve güzel dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Geçmiş olsun, Sağlık en büyük servet. :+1:

Geçmiş olsun hocam. Bende de var fibrokistler, yıllar önce biyopsi de yapıldı baya zaman oldu kontrol ettirmiyorum. Hatırlattığınız iyi oldu..

jazemin' Alıntı:

Allah bi daha yaşatmasın hocam
Çok sevindim.
geçmiş olsun :)

geçmiş olsun hocam, bilişimcigiller olarak yanınızdayız, Allah hepimize sağlık afiyet versin.. insan bu tür durumlarda kendisini bir kenara bırakıp ailesini eşini çocuğunu düşünüyor, umarız hem biz hem de aileniz güzel haberlerinizi alırız.. :)

Geri