Yayın ve İletişim Kulübü Dokümanı

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bana Yayın ve İletişim Kulübü dokümanına ihtiyacım var. Elinde olan varsa paylayaşabilir mi?

arkadaşlar elinde yayın ve iletişim kulübü yıllık çalışma planı olan varsa paylaşabilir mi acaba :roll:

paylaşan olursa çok sevinirim. beni de bu kulübe seçmişler. toplantıda yoktum. hatta 3 kulübe birden seçmişler :x

Arkadaşlar bu yayın ve iletişim kulübünde neler yapıyorsunuz?
Okulda, hiçbir konuda doğru dürüst yardım edilmediği gibi kulüp konusunda da yardım bulmak çok zor.
ben öğrenciyken bile kulüp (bizim zamanımızda adı "kol"du :D ) çalışmalarına hiç katılmadım.
mesleğe yeni başlamama rağmen beni tek başıma görevlendirdiler kulüpte. ama kıdemli öğretmenler iki kişi aynı kulüpte yer alabiliyor.
bu nasıl iştir anlamadım!

Arkadaşlar yayın iletişim kulübü aylık rapolarına ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar yayın ve iletişim kulübüne seçildim isteğim dışı bu kulüpte bir proje geliştirmemiz lazımmış bir bilişim öğretmeni olarak sizce neler yapılabilir? fikri olan var mı?

Yayın kulübü kapsamında, okulda duvar gazetesi gibi bir çalışma yapabilirsiniz. Yada okul büyükse ve yeterli imkanları sunabiliyorsa okul dergisi, tanıtıcı broşürler, öğrenci çalışmalarını içeren bir kitapçık vb gibi basılı ürünler oluşturabilirsiniz. Bu tarz faaliyetlerde tüm iş yükünü kendinize çekmek yerine, ilgili ve yetenekli öğrencilerden oluşan bir ekip ile çalışmanız faydalı olacaktır.

bilgisayar öğretmeni için en uygun kulup yayın iletişimm. fotto mak. olan öğrencileri görevlendirn törenlerde fln çeksin fotoyu... gecen sene istedim ama vermediler :))

hocalarım okul dergisi çıkarmak için sadece benlik bi durum değil türkçe öğretmenini de ilgilendiren bi durum tek başıma bu kulüpte daha basit bir çalışma olabilir ancak...

genelde Türkçe öğretmenlerine okl gazetesi işi veriliyor zaten.. bi Türkçeciyide dahil edersinz

omd' Alıntı:
Yayın kulübü kapsamında, okulda duvar gazetesi gibi bir çalışma yapabilirsiniz. Yada okul büyükse ve yeterli imkanları sunabiliyorsa okul dergisi, tanıtıcı broşürler, öğrenci çalışmalarını içeren bir kitapçık vb gibi basılı ürünler oluşturabilirsiniz. Bu tarz faaliyetlerde tüm iş yükünü kendinize çekmek yerine, ilgili ve yetenekli öğrencilerden oluşan bir ekip ile çalışmanız faydalı olacaktır.
Hocam duvar gazetesi nasıl oluyor.Biraz atlatırsanız?

arkadaşlar elinde tablo halinde yayın ve iletişim planı olan varmı nette çok aradım ama genelde amac-etkinlik olmayan çalışma takvimleri var ama kulüp defterine yazarken amaç yapılacak etkinlikler kısımlarını yazmak gerekiyor

Geri