Yazıcı alacağım da tavsiyeniz

Kodla Büyü

cakir528

Aktif Üye
Arkadaşlar yazıcı özelliğinin yanında tarayıcı ve fotokopi özelliği olan bir makine almak istiyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum.

Evde kullanacaksanız Canon MP ile başlayan serideki ürünleri inceleyin.
Bende 3 yıl önce aldığım MP 520 modeli var. 1 i siyah 3 ü de renkli 4 kartuş barındırıyor. Sadece biten rengin kartuşunu değiştirmek gerekiyor. Üzerindeki kartuşlar %100 dolulukla geliyor. Güncel MP serilerinin de benzer özelliklerde olması lazım.

Bence çok ihtiyacınız yoksa yazıcı almayın kartuş mürekkep falan derken astarı yüzünden pahalıya geliyor. Çıktı işlerinizi dışarıdan fotokopicilerden falan halledin bence daha ucuza geliyor.

Brother diye bir marka var arkadaşlar.Fiyatı nispeten uygun.Ne dersiniz?kullanan varmı bu markayı?

HP 5440 mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanıyorum gayet de memnunum 5 Siyah-beyaz 5 Renkli Toplan 10 TL kartuş ihtiyacımı karşılıyor..

Brother hl 2040 tavsiye ederim. fiyatı uygun. tam dolu tonerle geliyor. biraz yer kaplıyor ama çok da sorun değil açıkçası

ucuzundan tonerli yazıcılar almanı tavsiye ederim,kartuşlar illaki problem yapıyor

cakir528' Alıntı:
Brother diye bir marka var arkadaşlar.Fiyatı nispeten uygun.Ne dersiniz?kullanan varmı bu markayı?
Biz okula aldık gayet memnunuz bir problem yok. Bir arkadaşın dediği gibi tam dolu toner geliyor bu da ekstrası.

Brother Dcp 7030 Çok Fonksiyonlu Yazıcı benim düşündüğüm.Bu yazıcıyı kullananız var mı arkadaşlar?

Geri