Yazıların yarısı gözükmüyor - Office 2007

Kodla Büyü

mdio

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yazılar resimdeki gibi gözüküyor, neden olabilir acaba?

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    1.7 KB · Görüntüleme: 1,374
yazının üstünde sağ tıkla paragrafa gir, sağ altta satır aralığı değerini 1 den büyük ver. sanırım sorun çözülür. olmazsa anlattığımı bir üst satırında dene.

hasari hocam belge okuldaydı. Ekleyemeyeceğim. Yukarıdaki resmi örnek olarak yazdım. Aslında belgede bir tablo var tablonun altından itibaren yazınca resimdeki gibi oluyor.

genctoprak eğer dosya hala duruyorsa deneyip sonucu yazarım Çarşamba günü.

arkadaşlar bende de aynı problem vardı. tam size soracakken çözümünü buldum. daha sonra sorun yaşayacak arkadaşlar olursa faydalansınlar diye yazıyorum.
- genctoprak arkadaşımızın dediği gibi eğer böyle yarım yazma sorunuyla karşılaşırsanız yazıyı seçip sağ tuş paragraftan, satır aralığı değerine bakın. tam değeri seçiliyken bu problemi yaşadık biz. satır aralığı tek, 1,5, çift veya en az gibi değerlerden birini seçip onaylayınca düzeliyor.

sgulkurusu' Alıntı:
arkadaşlar bende de aynı problem vardı. tam size soracakken çözümünü buldum. daha sonra sorun yaşayacak arkadaşlar olursa faydalansınlar diye yazıyorum.
- genctoprak arkadaşımızın dediği gibi eğer böyle yarım yazma sorunuyla karşılaşırsanız yazıyı seçip sağ tuş paragraftan, satır aralığı değerine bakın. tam değeri seçiliyken bu problemi yaşadık biz. satır aralığı tek, 1,5, çift veya en az gibi değerlerden birini seçip onaylayınca düzeliyor.

Geri