yazar gozuyle pandemide egitim

Kodla Büyü
o da gündem olma peşinde. yazdıklarında, öğretmenin ve eğitimin yanında görünme çabası boşa. Ziya SELÇUK bir ara konuğuydu tam kapanmadan birkaç hafta evveldi ve sorular sordular bakan cevapladı. Okulların açılmasını istiyoruz dediler sunucular ve sayın bakanımızda. Sonra anket yaptılar "okullar tam kapanmalı mı kapanmamalı mı?" diye. Ankette okul kapanmasın çıktı. O kadar sevinir göründüler ki keşke açılsın açılması lazım vs vs nidalarıyla program sürdü. sonucu açıklarken gösterdiler kendi yaptıkları ankette Tam kapansın işaretlemişler. Ekran alıntısı yapıp mesaj attım kendisine ve diğer sunuculara bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye hiç birisinden de ses çıkmadı üç sunucudan da.

Yani diyeceğim herkes kendi reklamını yapıyor geçsinler o ayakları.

Hatta ekledim resmi

Ekli dosyalar

• c7mmWqfa.jpg_large.jpg
    c7mmWqfa.jpg_large.jpg
    139.8 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Sürekli bir zümreyi yererek hiçbir yere varamazsın be kadın. Öğretmenler binlerce kez dile getirdi okulları açın diye ,duymadıysa sağır olmalı!

Ayrıyeten bu toplumda en çok geriye itilen öğretmenler dir. İki doz aşı kaç öğretmene yapıldı önce bu soruyu sorsun?!

Gündemde olmak için sürekli saldırması psikolojisinin iyi olmadığının göstergesidir. Acilen psikoloğa görülmeli.

Göz ve diş doktorları geçen sene gitmedi ve ek ödemelerini aldı, şu an da pandemi ayağına aldıkları hasta sayısı malumken vur öğretmene.

Hırsızın hiç suçu yok. Tüm suç öğretmenlerin. Aşı geldi yaptırmadılar. Okullar açıldı "okula gitmiycez" diye eylem yaptılar. Ekonomiyi de öğretmenler batırdı. Okyanusları da öğretmenler kirletti.

Bu zatın gazına gelip ağzımıza sarı maske takıp okula göndermesinler de. :D

Geri