Yazarlık yazılımı için hazırlanmış bir materyal

Kodla Büyü
Çok güzel bir eğitim materyali olmuş bence.Tebrik ediyorum ayşecim :) Çalışmalarının devamını bekliyoruz.Sana kocaman :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Bu yazarlık yazılımının resmiyeti nedir...bizim okulada göndermişler yazılımları...ama bize hiçbir açıklama yapılmadı ????

Hocam,öncelikle seçilen okullarda eğitici formatör öğretmenler tarafından yazarlık yazılımı geliştirme kursu adı altında 3 haftalık bir kurs veriliyor.İçerik; Flash,dreamveawer,fireworks,audocity ve adobe premiere den oluşuyor.Bu kurs sonunda, kursiyerler branşlarıyla ilgili ya da farklı konularda eğitim materyali geliştiriyorlar.Bunlar, MEB e gönderiliyor.Böylece MEB yazılımları bedavaya getirmiş oluyor :lol:

adiyif' Alıntı:
aysecan' Alıntı:

guzel bır edıtleme calısmasına benzıyor sızmı yaptınız yoksa edıtledınızmı zıra verdıgınz adreste farklı dosyalarda var ıcerısınde hangısını sız yaptınız anlayamadım ama eser gercekten guzel

Teşekkür ederim hocam. Editleme değil. Sadece video görüntüsü hazır. Index.exe ile çalıştırabilirsiniz.(Sesleri çocuk sesine çevirmeve bazı müzikleri düzenleme işini audacity'de yaptım. Tabiki hareketli gifler ve müzikler hazırdı. :D )

Geri