Yazılım öğrenmek

Kodla Büyü

dilaradinc

Üye
Selam arkadaşlar bi süredir bimde çalışıyorum. Sıkıldım artık bırakmak istiyorum ama bir meslek sahibi de olmadan çıkmak çok saçma çünkü sonuç değişmeyecek yine bu tarz bir iş de çalışmak zorunda kalacağım. Yazılım işiyle ilgilenmek istiyorum. Bir kursa gitmeyi düşündüm ama tereddütlerim var bu iş kursla olur mu öğrenebilir miyim yani ve kurs bitiminde kısa sürede iş bulabilir miyim. Bu arada kadıköyde yaşıyorum kurs öneren arkadaşlar olursa çevresinde olursa çok sevinirim.Teşekkür ederim.

Mezuniyetiniz nedir? Yazılımla uğraşmak biraz zahmetlidir. Size tavsiyem mobil yazılıma yönlenmeniz.
Bu konuda iki öğrencimizi çalışma yapmaları için konuşmuştum. Birisi masaüstü birisi de mobil de güzel şeyler yapmaya başladılar..
Özellikle mobil yazılıma bir de youtuber (eğitim videolarınızı atacağınız) modelini eklersek hem normal gerçek zamanlı bir işte çalışırsınız hem de ekstradan geliriniz olur. Tabi bunlar indirilme ve izlenme sayısına göre değişen şeyler..

Selam arkadaşlar bi süredir bimde çalışıyorum. Sıkıldım artık bırakmak istiyorum ama bir meslek sahibi de olmadan çıkmak çok saçma çünkü sonuç değişmeyecek yine bu tarz bir iş de çalışmak zorunda kalacağım. Yazılım işiyle ilgilenmek istiyorum. Bir kursa gitmeyi düşündüm ama tereddütlerim var bu iş kursla olur mu öğrenebilir miyim yani ve kurs bitiminde kısa sürede iş bulabilir miyim. Bu arada kadıköyde yaşıyorum kurs öneren arkadaşlar olursa çevresinde olursa çok sevinirim.Teşekkür ederim.

Udemydeki ücretli veya ücretsiz yazılım eğitimlerinden faydalanabilirsiniz öncelikle devam etme ve ilgi durumunuza göre bence gerçek zamanlı bir kursa gidebilirsiniz..

https://www.udemy.com/course/java-ile-programlamaya-giris-1/

Merhaba evet udemyi bende tavsiye edebilirim. Ama eğer kendinize güvenmiyor ve destek almanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Kadıköyde smartpro akademiyi önerebilirim maddi olarak diğer kurslara göre gayet uygunlar ve iyi bir referansa sahipler yani benim dönemimde bir çok kursiyere iş konusunda yardımcı olmuşlardı.

Önce basit belediye kursuna gidin.Sonra internetten ilerleyin.Kitapla calışın.Sonra biraz daha profesyonel kurslara gidin.Bu arada açıköğretim yönetim bilişim sistemleri okuyun.Bimde yönetici bile olabilirsiniz.

Geri