Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yazılım okulları projesi(Ecole 42)

Konu, 'Eğitim İlanları, Özel Ders, Yarışmalar' kısmında client tarafından paylaşıldı.

1. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

Birincisi size hakaret etmedim, atar yapmadım..Sadece soru sordum... İkincisi tanımadığınız kişiler hakkında yorum yapmayın! Keyfim, konforum sizin için önemli değil ayrıca alakadar da etmez.. Amacım faydalı faaliyetleri desteklemek.. Yine diyorum ben branşımızın geleceği için yapılan bütün çalışmaları desteklerim. Siz de faydalı bir proje/çalışma üretin sizi de desteklerim. Bakın bizler branşımızın üstüne düşmedikçe son öğretmen alımlarında 50 gibi komik sayılar ortaya çıktı.. Bundan haberiniz var mı? Onun haricinde bakanı da sizi de tanımam bilmem.. Neyse uzatmaya gerek yok..

Son düzenleme: 7 Mayıs 2021
    client bunu beğendi.
  2. tolgahan0010

tolgahan0010 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bu yorumunuza gerçekten üzüldüm. Kızgınlıkla yapılmış bir yorumdur diye düşünüyorum. Ya da neden böyle düşündünüz, sonuçta gelecek yazılım da. Bu alana yapılan bir yatırım neden zarar ettirsin. Gerçekten sebebiyle öğrenmek isterim. Çünkü neresinden baktıysam zararını kestiremedim. Laf olsun diye yada aksi yorum yamak için sormadım. Gerçekten merak ettim altındaki sebebi. Cevaplarsanız sevinirim

3. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Ben onay almışım. Tanışma toplantısına randevu verdiler. Başka başvuran olmuş muydu? İstanbul şubesine başvurmuştum ben. Kocaeli'de de varmış.

4. logan666

logan666 Aktif Üye

işsiz olan insanların başvurması ve yetiştirilip istihdam edilmesi daha güzel olur düşüncesindeyim. Sanki bizler gibi işi olan insanların başvurması doğru değil gibi geliyor bana. Yanlış mı düşünüyorum. Ha derseniz ki geliri az da olsa ben burda basarili olursam öğretmenliği bırakırım. İstihdam olarak ogretmenlikte yer açmış olurum bı başkasına sebep olmam o ayrı.

Olcay Büyükçapar bunu beğendi.
  5. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

meslek liselerinden mezun onbinlerce bilişim teknolojileri ve elektronik mezunu gençler alanlarıyla ilgisiz işlerde çalışmak zorunda kalıyor, en azından bu tür projelerde bu gençlere öncelik verilebilir.

Olcay Büyükçapar ve buzdagi83 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal