Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yazlık internet önerisi?

Konu, 'İnternet, Güvenlik, Antivirüs' kısmında tvlsv tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. tvlsv

tvlsv Site Gezgini

Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında aktif olarak kullanacağım evim için internet arayışı içindeyim. Mobil internetlerde aradığım fiyata uygun birşey bulamadım. Hangi servis sağlayıcıyı önerirsiniz? Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

2. mihmandar1

mihmandar1 Aktif Üye

Turknet'i tavsiye ederim hocam. Yazlık için uygun, taahhüt yok.

3. dokmeefrail

dokmeefrail Süper Üye Süper Üye

türknet bence de hocam fiyatı iyi sayılır. bağlantı hızı da iyi. isterseniz link de veririz bir ay size bir ay bize bedava olur

4. acipinarli

acipinarli Seçkin Üye Seçkin Üye

Türknet Düşünürseniz GCM20KQ43LAN davet kodunu kullanabilirsiniz. birer ay ücretsiz kullanmış oluruz.

5. zeguj

zeguj Aktif Üye

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=HAA37KW49HDX

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: HAA37KW49HDX

Bağlantı: https://turk.net/p/HAA37KW49HDX

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Hocam ben Türknete yeni abone oldum. Tavsiye ederim. Çok iyi hız veriyor.

6. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

2 ayım kaldı ilk işim superbox kutu alıp istediğim yere götürmek.Otobüsler de bunu kullanıyor.

ugurkorkmaz bunu beğendi.
  7. ugurkorkmaz

ugurkorkmaz Seçkin Üye Seçkin Üye

İyiymiş bu. Tt biraz daha zorlarsa bu fiyatlardan bize verecek İnterneti.

8. radicalbrain

radicalbrain Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam aman turk telekom yazlik paket alma da. her sene yeniliyorlarmis. oturmadigim ev icin 180 tl ödemek zorunda kaldiydim. bir de genel merkeze gitmeden kapttirmadilar interneti. bu kadar pislik bir firma olamaz.

9. ulubey38

ulubey38 Seçkin Üye Seçkin Üye

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=HMY74FU41RVR

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: HMY74FU41RVR

Bağlantı: https://turk.net/p/HMY74FU41RVR

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal