Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

YDS kursu tavsiye..

Konu, 'Yüksek Lisans' kısmında only61 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Arkadaşlar 2.üniversite kapsamında tarih bölümünü okudum ve diplomamı alldım. Şimdi ise Eskişehir Anadolu tezli tarih yüksek lisans hakkı kazandım ve kayıt oldum..ileride doktora yapabilme adına şimdiden yds puanımı yükseltmeliyim..bana önerebileceğiniz online ya da yüz yüze yds kursu var mı?....İstanbul'da ikamet etmekteyim.

2. cronos23

cronos23 Aktif Üye

Konu gayet yerinde olmuş, bana da temelden hazırlık için YDS hazırlık kitabı ve çalışma tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

3. özlü

özlü Site Gezgini

Hocam ben benim hocam kanalındaki Hakkı Şahin'i takip ediyorum ücretsiz olarak.

4. lomi

lomi Üye

ww.uzaktanyds.com tavsiye ederim hocam.Ben memnun kaldım.Seviyeye göre paket seçilebiliyor.Kitap da gönderiyorlar ama ben kitaptan çözmek yerine online soru çözmeyi tercih etmiştim.En sevdiğim özelliği passagework adında bir sistem de beraberinde geliyor.Kelime öğrenme ve metin okuma konusunda çok geliştiriyor insanı.

5. ugurkorkmaz

ugurkorkmaz Seçkin Üye Seçkin Üye

6. kardayuruyen

kardayuruyen Site Gezgini

https://www.remzihoca.com/

remzi hoca'yı tavsiye ederim. YDS için ideal. 24 puandan 2 dönem alıp 86 ya çıkan arkadaşlarım oldu. Materyalleri pdf olarak sisteme yüklüyor indirip çıktısını alıp çalışıyorsunuz. Senkron ve asenkron seçenekleri mevcut. Senkron daha pahalı olduğu için kayıttan video seçeneğini önerrim. Belirli sayıda kişi geleceğiz, kayıt olacağız dedinizde indirim de alabiliyorsunuz. Eski bir öğrenci tanıdığınız varsa onun yeni üyelik indiriminden de yararlanabilirsiniz.

inikat bunu beğendi.
  7. tomreader2010

tomreader2010 Süper Üye Süper Üye

Arkadaslar online kurslarin fiyat lari cok geldi bu tarz yds icin ucretsiz egitim seti varmidir acaba. Youtube da Hakkı Sahin var ama nasildir bilmiyorum

8. memn

memn Site Gezgini

Youtube de video egitim kanali var sifirdan ingilizce ogrenoyorum diye 200 uzerinde video hazirlamislar

9. tomreader2010

Hocam tavsiyeniz icin tesekkurler ben yds yonelik ariyorum dediginiz kanal genel ingilizce mi yds mi acaba

10. keplir

keplir Seçkin Üye Seçkin Üye

Kitap olarak Cesur Öztürk ve Nesibe Sevgi Öndeş'in sınavlara yönetilik kitaplarını tavsiye ederim. Ayrıca ODTÜ'nün hazırladığı Reader At Work ve More To Read serilerini de bitirmeniz gerekir...

11. özlü

özlü Site Gezgini

Daha önce de yazmış olabilirim Hakkı Şahin'in yds'ye yönelik videoları var youtubeda. Bir de overdose vocabulary reading kitabı gayet güzel. Paragrafı verip Türkçe çevirisini yapıyor. Karşılaştırma yapmaya imkan veriyor kendi çevirinizle. Makalelerle yds almıştım daha önce kelime karşılıkları alıştırmalar bolca vardı ama Türkçe çeviriyi içermiyordu.

12. tomreader2010

Teşekkürler hocam şuan kitap ağır gelir sanırım

13. tomreader2010

Hakkı hoca benimde dikkatimi çekti ancak nette pek yorum görmedim

14. özlü

özlü Site Gezgini

Ben memnun kaldım videolarından da kitaplarından da. İnstagram hesabından da paylaşımlar yapıyor. Ordaki yorumlarda da sadece video izleyerek puanlarını belirgin artıran insanlar olduğu görülebiliyor. Bir de İlknur hocanın birkaç demo videosu var. Zaman zarfı veya zaman uyumunu çok güzel anlatıyordu. Yds academy'nin de sınav taktiği içeren videoları var. Hakkı Şahin'in videoları düzenli ilerliyor. O açıdan beğendim ben en çok.

15. tomreader2010

Teşekkürler hocam inceleyeceğim hemen

16. alitevetoglu34

alitevetoglu34 Aktif Üye

Hocam Ben YDS ve YÖKDİL'e akademisyen bir arkadaşın tavsiyesi ile localde uzun yıllardır dil eğitimi veren Mustafa Sarıkaya ile hazırlanmıştım. istediğim skorları aldım. Akademisyen arkadaş da udemy üzerinden keşfetmiş.
    konu bazlı akılda kalıcı şekilde kısa ve faydalı videoları var. udemydeki eğitim de uygun bedavadan biraz pahalı. :) kendi kitapları da var. sipariş ettim geldi kargo ile. piyasada bir çok dil konusunda eğitimler var ama sınav başarısı için nokta atış yapmak lazım. linki aşağıda inceleyebilirsiniz.
    saygılar

https://www.udemy.com/yds-yokdil-ingilizce-dilbilgisi-egitimi/

17. keplir

keplir Seçkin Üye Seçkin Üye

Test kitapları için bir şey diyemem ama reader at work serisini mutlaka okuyun... Kelime hazinesi için çok önemli bir kaynaktır..

18. tomreader2010

Teşekkürler hocam tavsiyeleriniz ocin

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal