[YENİ] DüşükSistem - Ev_Okul_BT Bilgisayarları için Hazır Sistem(Win7) - Ekim 2024

Kodla Büyü

doganytu

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Ev, okul ve BT sınıflarında bulunan düşük performanslı, özellikle HDDli sistemler için oluşturduğum Windows 7 imaj çalışmasıdır. Farklı kullanım amaçlarına hitap etmesi için yüklü program listesi geniş tutulmuştur. Detaylar için açıklamaları okuyup görselleri inceleyebilirsiniz.

Sistem Özellikleri:
* Windows 7 Pro X64 sistem ile yapılmış olup MBR tabanlıdır.
* 10.10.2024 tarihi itibarıyla sistemi güncel olup tüm programları Windows 7 son uyumluluk sürümlerine kadar günceldir.
* Kurulacak sistemin min disk boyutu 80 GBtır. HDD-SSD tüm sistemlere kurulabilir.
* Yükleme sonrası yaşanabilecek sorunlara karşın birçok driver sisteme entegre edilmiştir (Ağ, Denetleyiciler, USb 3.0 sürücüleri...)
* EBYS kuruludur ve sorunsuz çalışmaktadır. Varsayılan tarayıcı Firefox olup ayarlamaları yapılmıştır.
* PDF düzenleyici, Netsupport School, Kodlama araçları yüklüdür. Yüklü program listesini görsellerden inceleyiniz.
* Yükleme sonrası etkinleştirme ve sistem koruması için Yerel Disk (D) Araçlar klasörü yer almaktadır.
* USB yükleme işlemleri için Ventoy test edilmiştir.
* İndirme işlemini yapacağınız tarayıcıda Google hesabınızın oturumu açık olsun ve indirme işlemi için Internet download manager gibi bir indirme programı kullanmanızı öneririm. Kota sorununu ve indirmenin yarıda kalması sorununu aşmanız için bu gerekli olabilir.
* Windows 7 ile yaptığım son imaj çalışmasıdır. Yenisi gelmeyecektir.

İndirme Linki:
İndir

Win7Imaj MD5: B907D4A0E4DF4E1CF30D443538CB4DE7

1.JPG
2.JPG

ohooo hocam 64 bit nasıl düşük sistem yaaa olan var olmayan var:):) Ellerinize sağlık,imajlarınızı takip edip indirdim. Pazartesiden itibaren deneyeceğim.

Hocam okulda Windows 10 imajınızı kullanıyorum çok güzel. Bu win 7 imajınızda ilaç gibi geldi. Ebys win 7 de çalışmıyor win 10 gerekli diyorlardı. Eğer ebys çalışıyorsa harika

Bugün okulda bt sınıfında kurdum win7 imajı. Kurdu ama PC açılırken tekrar kapanıyor başlangıç onarıma geçiyor.sürekli böyle.neden böyle

Geri