YENİ 5-6 Yıllık Plana uygun Günlük Plan (20 HAFTA)- YENİİİİ

Kodla Büyü

5355

Aktif Üye
Günlük planları daha önceden bir arkadaşımızın paylaştığı planları inceleyerek, değiştirerek ve yıllık plana göre uyarlayarak hazırladım. 1. Dönem (20 Hafta) bütün günlük planları ekte mevcut. 7 yıl boyunca ilk defa günlük plan hazırladığım için eksik ve yanlış yerler olabilir :) 5. ve 6. sınıf yıllık planları benzer olduğu için ikisi içinde kullanabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• 5_SNF_PLAN.rar
    38.8 KB · Görüntüleme: 1,462
  • 1_donem_gunluk_plan.rar
    34.6 KB · Görüntüleme: 2,027
teşekürler sayın hocam.

çizgi roman etkinliği incelediniz mi? toodoo sitesi üzerinden anlatılımış, siz bu etkinliği movie maker üzerinden mi yaptırmayı planladınız?

Hocam ben o etkiliği incelemedim. 2 hafta movie maker, 3 hafta power point göstereyim dedim. Çizgi romanla alakalı movie makerde uygulama yaptırabilirim diye düşündüm.
Birde öğrencilerimin seviyeleri düşük olduğu için çok açılmak istemedim. Basit şeyleri anlatıp geçmeyi planlıyorum...

Evet Hocam. Aradım çok uygun bir şey bulamayınca iş başa düştü. Ama söylediğim gibi ilk kez günlük plan hazırladım. Eksiklikler yanlışlıklar olabilir. Düzeltirsiniz veya eklemeler yapabilirsiniz...
Daha fazla uğraşamayacağımdan ben bu halini kullanacağım...

Allah razı olsun. Zümrede bi hoca benle kavga etmişti tüm hocalara-özellikle güzel olanlara- günlük planları göndermiş bana göndermemişti. Kara kara düşünüyordum çok çok sağolun.

bote22' Alıntı:
Allah razı olsun. Zümrede bi hoca benle kavga etmişti tüm hocalara-özellikle güzel olanlara- günlük planları göndermiş bana göndermemişti. Kara kara düşünüyordum çok çok sağolun.
:D

Geri