Yeni açılacak Robotik Kodlama Sınıfı için duvarda kullanmak üzere görsel tavsiyeleri bekliyorum

Kodla Büyü
Hocam bizimde okulumuzda kodlama sınıfı kurulacak. Bununla ilgili benden de rapor istendi ama benim hiç bir fikrim yok maliyet analizi de yapmam lazım. Sınıfınızda neler var 3d yazıcı arduino kitleri mblock? hangileri var bunla ilgili bilgilendirir misiniz?

Ayrıca Pinterest var biliyor musunuz bilmiyorum ama çok güzel resimler görseller var işinize yarayabilir. İyi çalışmalar

Yeni açılacak Robotik Kodlama Sınıfı için duvarda kullanmak üzere görsel tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam merhaba. Öncelikle kolay gelsin. Bu bahsettiğiniz sınıfın oluşturulmasını kim organize etti ve içerisinde neler olacak? Hangi setler seçilmiş merak ediyorum.

Hocam bizimde okulumuzda kodlama sınıfı kurulacak. Bununla ilgili benden de rapor istendi ama benim hiç bir fikrim yok maliyet analizi de yapmam lazım. Sınıfınızda neler var 3d yazıcı arduino kitleri mblock? hangileri var bunla ilgili bilgilendirir misiniz?

Ayrıca Pinterest var biliyor musunuz bilmiyorum ama çok güzel resimler görseller var işinize yarayabilir. İyi çalışmalar

Hocam öncelikle hayırlı olsun size de. Bu sınıf nasıl kurulacak? Yani hibe mi veya kim organize etti?

Geri