yeni bt sınıfıma hangi programları kursam

Kodla Büyü

asli_1185

Aktif Üye
arkadaşlar teknosa okulumuza yeni bt sınıfı kurdu. sağolsunlar ama sadece 13 bilgisayarlı. buda yeter.

şimdi bilgisayarlar casper. 4 gb ram. 1 gb ekran kartı. win 8.1 işletim sistemi. işlemcisi de iyi.
ama şimdi bu bilgisayarlarda sadece C var. d yok. biliyorsunuz öğrenciler bunları 3 günde bozar. şimdi ben win 8.1 ile uyumlu güvenlik programı arıyorum. ne kursam. en iyi depfreeze bana göre ama uyumlu var mı. birde sadece c varya nasıl yapsak. bizim öğrenciler çok iyi bilgisayar kullanmayı bilmiyor ama oyunları kurup bilgisayarları çökertmeyi iyi biliyorlar. virüsler için güvenlik için yardımlarınızı bekliyorum.

vayyyyyyyyyy beeeeeeeeeeee....çok kıskandım hocam seni....nasıl oldu bu iş..hibe filan mı...hayırlı olsun labın.....valla ne istersen kur hocam...drive vaccine tavsiye ederim...

sağolun hocam. sorunumuz çocuklara bu bilgisayarlar fazla. onlarda alışacaklar artık. tabi benim işim zor. win 8.1 ile uyumlu mu.

Hayırlı olsun yeni bilgisayarlarınız.. Hocam bence siz harddiskleri yönet kısmından bölün her bilgisayarın acronisle yedeğini alın sonradan format atmak gerekirse rahat edersiniz.

hocam hayırlı olsun, darısı tüm lab sız okullara. yeni labı nasıl kurdunuz, teknosa yapıyor mu öyle şeyler..

Geri