Yeni Dergimiz Nasıl Arkadaşlar ?

Kodla Büyü
Hocam tasarımı beğendim genel hatlarıyla. Ancak fotoğrafların yerleştirilmesinde aksaklıklar göze çarpıyor. Boyutlandırırken en-boy oranı korunmamış fotoğraflar var. Bunlar olmamış. Diğer kısımlar gayet güzel duruyor.

Emek verilmiş güzel bir çalışma hocam. Öncelikle tebrik ederim. Genel olarak şöyle bir baktım gayet güzel. Sanırım baskı alınmayacak o yüzden kenarlara fazla yaklaşmanızda sakınca yok ama baskı alınacaksa matbaadan kenar boşlukları daha fazla olmalı derdim.
Bir de sorum olacak hocam, hangi programı kullandınız?

Hocam tasarımı beğendim genel hatlarıyla. Ancak fotoğrafların yerleştirilmesinde aksaklıklar göze çarpıyor. Boyutlandırırken en-boy oranı korunmamış fotoğraflar var. Bunlar olmamış. Diğer kısımlar gayet güzel duruyor.
Evet hocam küçük şablondan ötürü kaymalar yaşandı düzeltmeye çalışacağım. Teşekkür ederim

Emek verilmiş güzel bir çalışma hocam. Öncelikle tebrik ederim. Genel olarak şöyle bir baktım gayet güzel. Sanırım baskı alınmayacak o yüzden kenarlara fazla yaklaşmanızda sakınca yok ama baskı alınacaksa matbaadan kenar boşlukları daha fazla olmalı derdim.
Bir de sorum olacak hocam, hangi programı kullandınız?
Teşekkür ederim hocam. Hocam baskı alınacak, bu dijital olanı o yüzden taşma payı gözükmüyor. Adobe InDesing 2018 kullandım hocam 1 aylık satın aldık.

gerçekten çok güzel olmuş bayağı bir emek vermişsiniz ben çok renkli buldum sadece başlık kenarları arkaplan renkleri 3-4 çeşit olsa daha mı iyi olurdu acaba dedim
acaba bu dergiyi derste uygulama amaçlı mı hazırladınız ya da egzersiz miydi?

gerçekten çok güzel olmuş bayağı bir emek vermişsiniz ben çok renkli buldum sadece başlık kenarları arkaplan renkleri 3-4 çeşit olsa daha mı iyi olurdu acaba dedim
acaba bu dergiyi derste uygulama amaçlı mı hazırladınız ya da egzersiz miydi?
Hocam bu dergiyi yıllık çıkartıyoruz. Egzersiz değil hocam yayın ekibi olarak yaptık. Gönüllü olarak birazda.

Genel olarak güzel. İlk birkaç sayfadaki resimlerde taşma ve orantısızlık var.

Geri