YENİ DYNED KURULUMU ÖZET ANLATIM

Kodla Büyü
arkadaşlar 2 ve 3.sınıflar için dyned girişi yapılacak mı? 2 ve 3.sınıflar için sınıf listesi açılmıyor

Hocalarım okula gelen DVD den Dyned i kurdum güncelledim fakat öğrenciler için olan "Courseware" kısmı gelmiyor. Record manager geliyor sadece.
Bu sorunu nasıl çözebilirim???

Edit: Sorun Çözüldü

hocalarım bugün İngilizce öğretmenlerine dynedi anlatmak için okula gelen İngilizce öğretmeni yeni sürümü olduğunu söyledi.... bulan bilen gören var mıdır?

teşekkür ederim hocam. :+1:
sanırım sistem gereksinimleri aynıdır? bizim makineler eski de, destekler mi acaba?

dyned.eba da öğretmenlerin sınıf seçme ya da kurum girişinde sıkıntı yaşıyorum. Bu konuda giriş yapabilen varmı acaba?

dyned.eba kurum bilgi güncelleme ekranıda açılmıyor. Benmi yanlış giriyorum. Arkadaşlar kurum giriş ekranına girebilenler var mı ?

Arkadaşlar, Dyned kurulum ile ilgili sorum olacaktı, hiç bir forumda çözüm bulamadım...
Okulda dyned'in Türkiye serverındaki sürümünü kuruyorum, bilgisayarlarım XP.
Bazı öğrenciler bilgisayarlarını getiriyorlar kuramıyoruz diye, Windows8 ve 10 da sürüm hata veriyor.
Audio/Video Şimdi yüklemek ister misiniz? diye sorup devam etmeden önce çevrimiçi bağlanmanız gerekir diye hata veriyor (internet bağlantısı varken)
Uyumluluk, farklı quicktime falan... hepsini denedim olmadı. Dyned in yeni sürümünü yükledim, oldu. :++:

Ama bu hatanın sebebini bir türlü çözemedim. 64 bit olmasından mı diycem kendi bilgisayarım win 7 64 bit.... çözemedim, bir bilen var mı?

dyned.eba.gov.tr adresinden 1 haftadır kurum ve şube bilgilerini güncellemeye çalışıyorum.
Sürekli "Dyned servislerine erişim sağlanamadı." hatasını alıyorum.
Bu sorunun bir çözümü var mı?

serefogluh' Alıntı:
dyned.eba.gov.tr adresinden 1 haftadır kurum ve şube bilgilerini güncellemeye çalışıyorum.
Sürekli "Dyned servislerine erişim sağlanamadı." hatasını alıyorum.
Bu sorunun bir çözümü var mı?

Hocam genel bir sorun var sanırım.Bende sene başından beri deniyorum giremedim henüz.

Geri