Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
Sayın hocalarım. sunuculardan kaynaklı problemler var. etksis sitemiz şu anda ulaşılamaz durumda. haftasonu problemleri çözeceğim.

Etksis sunucum çalışmıyor ve tahtalardaki şifreleri kaldıramıyorum kaldırmak için ne yapmam lazım?

hocam şu aralar güncelleme ve program dağıtımını durdurdum. ilerleyen günlerde inş kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Merhabalar.Sistem ne zaman aktif olur acaba.Ürünü denemek istiyordum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yazılımcı arkadaş bir de sisteme yoklama almayı eklese alınan yoklamalar ders bitiminde müdür yardımcısının bilgisayarına düşse bir tuşla işlense süper olur

Daha gelişmişi var www.aktahta.com adresini inceleyebilirsiniz.
Ekran Alıntısı.PNG

incelenmiş hali gerçek mi?

Arkadaşlar. Sistemi yoklama modülü ve ağ sistemleri geliştirmesi ile test sürecindeyim. Gelişmeleri buradan haber vereceğim. Biraz daha sabır.

Arkadaşlar bizim müdür ücretsiz istiyor! ücretli mi?
Hocam mudurunuz bir zahmet ucretsizini yapiversin de herkes faydalansin.

Belki sizin mudurunuze su-i zann etmis olacagim ama bircok mudur gereksiz bircok seye para bulabiliyor ama konu bilgisayar ve teknoloji meselelerine geldiginde bunu bosa harcanmis para olarak goruyor.

Makul cercevede olmak sartiyla kesinlikle ucretli olmasindan yanayim ki zahmeti ceken emek veren insan da bir nebze emeginin karsiligini alsin. Alsin ki yaptigi isin de devamliligi olabilsin.

Tum bilisim ogretmenlerinin bu mevzular karsisinda bu minvalde tavir takinmalari bu alana olan saygiyi da artiracagi kanaatindeyim.

Surc-i lisan etti isem affola.

Hocam mudurunuz bir zahmet ucretsizini yapiversin de herkes faydalansin.

Belki sizin mudurunuze su-i zann etmis olacagim ama bircok mudur gereksiz bircok seye para bulabiliyor ama konu bilgisayar ve teknoloji meselelerine geldiginde bunu bosa harcanmis para olarak goruyor.

Makul cercevede olmak sartiyla kesinlikle ucretli olmasindan yanayim ki zahmeti ceken emek veren insan da bir nebze emeginin karsiligini alsin. Alsin ki yaptigi isin de devamliligi olabilsin.

Tum bilisim ogretmenlerinin bu mevzular karsisinda bu minvalde tavir takinmalari bu alana olan saygiyi da artiracagi kanaatindeyim.

Surc-i lisan etti isem affola.

Geri