Yeni FTP Şifresini nasıl bulurum?

Kodla Büyü

ferdierdem55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuz ilkokul ve ortaokul diye ikiye ayrıldı. Şimdi m.e.m. den bunların e mail adreslerini ve e mail adresi şifrelerin aldım. Mebpanel e girmek için ftp şifresi lazım. Belki aynıdır diye e mail şifresiyle denedim olmadı. Şifremi unuttum a tıkladım ama orda da böyle bir e mail bulunamadı diyor. FTP şifresini nasıl bulacam. Meme sadece eposta ve şifresini verdi. sorunu nasıl çözeblirim.

ferdierdem55' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

http://www.habibocak.com/haber_detay.asp?haberID=186

veya

meb-k12-tr-f122/yeni-site-mebweb-ile-ilgili-tum-soru-ve-cevaplar-t100752.html

burayı incelersen umarım faydalı olur.
Yok hocam faydası olmadı bu sitenin. Ftp şifresini nasıl bulacam bana Ftp şifresi lazım. Email adresi var e mail şifresi var ama ftp şifresi yok..

Sayın Hocam,

Burada sıfırdan anlatım var.

meb-k12-tr-f122/mebweb-hesabi-resim-ve-videolar-t100361.html

habibocak' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

http://www.habibocak.com/haber_detay.asp?haberID=186

veya

meb-k12-tr-f122/yeni-site-mebweb-ile-ilgili-tum-soru-ve-cevaplar-t100752.html

burayı incelersen umarım faydalı olur.
Yok hocam faydası olmadı bu sitenin. Ftp şifresini nasıl bulacam bana Ftp şifresi lazım. Email adresi var e mail şifresi var ama ftp şifresi yok..

Sayın Hocam,

Burada sıfırdan anlatım var.

meb-k12-tr-f122/mebweb-hesabi-resim-ve-videolar-t100361.html
Hocam resimde anlatılanlarda güvenlik sorusu yok. Ama ben açtığımda güvenlik sorusu ve cevabını istiyor. Daha önce güvenlik sorusu falan da oluşturulmadı ki zaten ilk defa giriş yapacam yapabilirsem.

ferdierdem55' Alıntı:
Arkadaşlar okulumuz ilkokul ve ortaokul diye ikiye ayrıldı. Şimdi m.e.m. den bunların e mail adreslerini ve e mail adresi şifrelerin aldım. Mebpanel e girmek için ftp şifresi lazım. Belki aynıdır diye e mail şifresiyle denedim olmadı. Şifremi unuttum a tıkladım ama orda da böyle bir e mail bulunamadı diyor. FTP şifresini nasıl bulacam. Meme sadece eposta ve şifresini verdi. sorunu nasıl çözeblirim.

Aynı sorun bende de var diğer başlıklara yazdım ama çözüm yok benim ayrıca şifremi unuttuma tıkladığımda bağlantı gönderildi diyor ama mail yok napcaz yaa daha giriş bile yapamadım ;(

hocam, 1 gün bekleyince çalıştı bizim adres,
2 tane yeni alan oluşturdum, şifrelerinde şunlar diye yazdı, kaydettim.
giriş yapmaya çalıştığımda olmadı, ftp şifresi istiyordu.
ama bugün aynı şifreler ile web panele girebiliyorum.

2 yeni alan oluştur hocam.sonra şifremi unuttuma tıkla.maile gelcek ordan devam.daha bugün sabah senle aynı durumdaydum

Geri